Valorant'ta FPS mi önemli görüntü mü?

Fatihkerem0023

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'ta FPS mi görüntü mü? Valorant düşük ayarlarda 600 FPS alıyorum en yüksekte 400. Sizce görüntü için 200 FPS değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta FPS mi görüntü mü? Valorant düşük ayarlarda 600 FPS alıyorum en yüksekte 400. sizce görüntü için 200 FPS değer mi?

400 FPS gayet yeterli bir değer zaten ama görüntüde o kadar önemli değil çimleri arttirdiginda cimlerdeki Killjoy bombası gibi seyleri goremiyorsan falan trickleri var öyle profesyoneller CS de dusukde falan kullaniyor diye hatırlıyorum o mantikda.

Valorant'ta FPS mi görüntü mü? Valorant düşük ayarlarda 600 FPS alıyorum en yüksekte 400. Sizce görüntü için 200 FPS değer mi?
Tamamen monitöre bağlı, kaç Hz monitörün varsa o kadar görürsün istersen 10k FPS al ama 60 Hz monitörün varsa gözün 60 FPS değerini okur.

200+ ustu zaten akıcı olur hocam, ayarlari cok dusurunce de ben sevmiyorum piksel piksel oluyur yani her turlu akici rahat oynarsiniz.

Kimse valorant açısından bakmamış. Valorant oynarken ayarları düşüğe çekmezseniz viper gibi karakterlerin yetenekleri çok fazla yer kaplıyor, bir alanı bile kapatabilir ama ayarları düşüğe çekerseniz hiç dikkat çekmeyecek ve göremeyeceğiniz çoğu yeri görebileceksiniz çünkü daha az yer kaplayacaktır. Düşük oynayanlar daha avantajlı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı