Valorant'ta FPS sabitlendi

Cengizhan DOLAK

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi yeni kurdum. İlk kurduğum hafta sıkıntı yoktu Valorant'ta Full ayarlarda 500'e yakın FPS değerleri görüyordum. Sonradan farklı bir hesapla girdim ama monitör 144 Hz iken sabit 144 FPS veriyordu. ( ayarları fullesem de düşürsem de değişmiyor). Monitörü DP kablo ile bağlayınca 165 Hz almaya başladım ama bu sefer de FPS 165'e sabitlendi. Sorunu çözemedim birkaç video izledim bu konuyla alakalı NVIDIA Denetim Masası ayarlarını sıfırladım tekrardan yaptım oyun içi ayarları sıfırladım tekrardan yaptım hesap değiştirdim ama sabit alıyorum. Acaba monitörümle alakalı bir sorun mu var. Ayarlarını kontrol ettim ama FPS'i sabitleyen bir durum görmedim. Bu olay başına gelen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Nvdia ayarlarını sıfırlamak yerine orada Dikey Senkronizasyon seçeneğini kapalı duruma getirmeyi dener misiniz?

Oyun içindeki grafik ayarları kısmında Vsync ayarını kapalı konuma getirir misiniz?
Şu anda şirketteyim birazdan eve geçeceğim deneyip sizi haberdar ederim ama bunu denedim gibi hissediyorum.

Nvdia ayarlarını sıfırlamak yerine orada Dikey Senkronizasyon seçeneğini kapalı duruma getirmeyi dener misiniz?
Bunu da deneyeceğim eve gittiğimde teşekkür ederim.

Şu anda şirketteyim birazdan eve geçeceğim deneyip sizi haberdar ederim ama bunu denedim gibi hissediyorum.

Bunu da deneyeceğim eve gittiğimde teşekkür ederim.
1660827057285.png

Yeni konular

Geri
Yukarı