Valorant'ta GeForce Experience "oyun filtresinde bir hata oluştu, oyunu yeniden başlatın" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Verita

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ta GeForce Experience oyun filtresini açmayı denediğimde hata alıyorum. "Bir hata oluştu oyunu yeniden başlatın" diyor. Başlatınca yine aynı hatayı veriyor. Bilgisayarı yeniden başlatmayı denedim yine olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Reddit'e okuduğum kadarııyla Valorant'ta artık Oyun filtresi açılamıyordu. Sanırım bir filtreyi oyuna ekleyince flash bombası efekti çalışmıyormuş. Şu an oyuna bende girdim bende açamıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1629316395377.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hata böyle gözükmekte.

Hocam Reddit'e okuduğum kadarııyla Valorant'ta artık Oyun filtresi açılamıyordu. Sanırım bir filtreyi oyuna ekleyince flash bombası efekti çalışmıyormuş. Şu an oyuna bende girdim bende açamıyorum.

Eki Görüntüle 1141944

Hata böyle gözükmekte.
ama desteklenmiyor değil yeniden başlatın diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı