Valorant'ta gelişemiyorum

Profesyonel oyuncuların ranked maçlarını izlemeni öneririm, o adam nereden nasıl peek alıyor, skillerini nasıl kullanıyor bunlara dikkat et ve map kontrolünü sağlamaya bak genelde plat oyuncular mape hiç bakmıyorlar ayrıca rank atlamanın altın kuralı istanbul serverinde oyun oynamamaktır.

Ben bir aralar İmmo 3-Radiant elolarda takılıyordum sonradan saldım oyunu. Cidden valorant ciddiye alınacak bir oyun değil. Artık sadece hafta sonları oynuyorum. Şu an hesabım Plat3 ama gerçekten diyorum ciddiye almadan oyna oyunu. Ciddiye almadan oynayınca insan daha da iyi oynuyor güven bana. Yine infonu ver takımla sohbet et ama ciddiye de alma yok kaybediyorum falan çok kasma kendini.

Cs ve Valorant birlikte oynuyorsanız One Tap çalışın.

Hiç Spray'e bulaşmayın.
Hocam ben one tap oyuncusu değilim ya csde fena spray atıyorum ama valorantta yok.

Spray atmayı seven birisi Valorant'ta gelişemez zaten, becerilerinle çelişen oyunu oynamaya çalışıyorsun.

Hocam evet çok haklısınız ama iki oyundada belli yerlere gelmek istiyorum Valorant'ta dia 1 olmak istiyorum CS'de Master eagleyim ama CS beni pek sarmıyor gibi.

Cs'de spray Valorant'da sadece One Tap oynarsın.
Bunun antremanları var mı valorantta one tap için?

Ben bir aralar İmmo 3-Radiant elolarda takılıyordum sonradan saldım oyunu. Cidden valorant ciddiye alınacak bir oyun değil. Artık sadece hafta sonları oynuyorum. Şu an hesabım Plat3 ama gerçekten diyorum ciddiye almadan oyna oyunu. Ciddiye almadan oynayınca insan daha da iyi oynuyor güven bana. Yine infonu ver takımla sohbet et ama ciddiye de alma yok kaybediyorum falan çok kasma kendini.
Hocam kendimi kasmıyorum ama yani keşke girmeseydim o maça diyorum.

Valorant'ta gelişmenin sırrını veriyorum, herkes gelsin:

Gerçekten inandın mı? Tamamen ajan seçimine ve round içindeki şansına bağlı.
Hocam takım iyi geldiğinde bende 20 vuruyorum ama takım kötü gelince benimde moralim düşüyor son 5 maçta kötü oynadım gerçekten ama bu tamamen şans işi.

Oyunu bırak. İnan eskiden bende oynuyordum senin gibi stresten başka bir şey yapmıyor sonra BF 1 başladım çok ayrı bir havası var ilk defa bir FPS oyununda savaştığımı hissetim. Ayrıca e sporcu olmayacaksan aim falan boş ver vakit kaybı gidin onun yerine kendinizi geliştirin oyun eğlence aracı.
FPS türü önceden zor olmasıyla anılırdı ama daha yeni yapım olan oyunlar sadece fareyi hareket ettirmeyi sağlıyor gibi bir his veriyor ben de bunu Hunt Showdown'da gördüm oynarken oyunun içinde hissettirmesi ve dikkatini oraya toplaman işte FPS'yi yansıttığının gerçeği.

Geri
Yukarı