Valorant'ta hakaret

Merhabalar, lobide birisi garip sesler çıkartıyordu ben de bir şeyler dedim :D fakat oyun başlamadı bozuldu. Adresini bulup seni şikayet edeceğim dedi. Bana çok saçma geldi fakat bazı psikopatlar var. Acaba imkansız değil midir diye bir düşündüm. Sizce mümkün mü?

İmkanı yok hocam kafanızı meşgul etmeyin boşuna :D

Merhabalar, lobide birisi garip sesler çıkartıyordu ben de bir şeyler dedim :D fakat oyun başlamadı bozuldu. Adresini bulup seni şikayet edeceğim dedi. Bana çok saçma geldi fakat bazı psikopatlar var. Acaba imkansız değil midir diye bir düşündüm. Sizce mümkün mü?
Etse bile bir kanıt göstermesi gereklidir, kanıtın geçerli olması içinde kayıt alırken, aldığını size söylemesi gerekmektedir. Söylemediyse içiniz rahat olsun.

Oyunda başlamamıştı zaten.

Bu oyunun hatasıdır (başlamaması bende bazı şeyler yaşadım) asla bir şey yapamaz merak etmeyin sizi korkutmak amacıyla belki bir şey yapar diye geri çekilmeyin rahatınıza bakın oyundaki kendini Pro zanneden ve çok konuşan kişilerede bir şey demeyin bağırsınlar çağırsınlar kendileri ile konuşsunlar ben mutluyum :) iyi eğlenceler.

Eğer oyun başlasaydı oyun geçmişinden falan bakarak bir şeyler yapabilir miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı