Valorant'ta gereksiz ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam arkadaşınızın bilgisayarı kara listede. Orada sıfırdan da hesap açsa banlanacak. Arkadaşınız şu an oynuyorsa anakartın banınını kaldırdığı için oynayabiliyordur. Riot bu konuda çok katı. Üstte forum açmış birisi demişsiniz de (konu demek istediniz herhalde) o arkadaş kanıtlamış mı ki hesabının çalındığını. Hile kullananlar geliyor burada haksız ban nasıl açılır diye bir umut çözüm aramaya çalışıyorlar ama nafile. Geçmiş olsun. Hesabı açarsanız yazmayı unutmayın.🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Nesini anlamıyorsunuz? Hesap paylaşımı zaten Rio'ta göre yasak ve ban sebebi bir hareket. Bir de gidip hile acan arkadaşınıza veriyorsunuz hesabi. O hesaba giriş yapıldığı anda hesap ban yiyor. Sonra siz onu başka bilgisayarda açınca Vanguard savunma amaçlı sizin cihazınıza HWID ban atıyor. Riot'ta haksız ban atmaz arkadaş size anlatıyor sanki düşmanınızmış gibi üstten üsten konuşup göreceksiniz falan diyorsunuz. Forumdaki konularında %90'ı yalan. Kendileri ban yiyip bir umut açılır diye buraya yazıyorlar sanki biz rioterız gibi. CS'de vardı aynı muhabbet biraz oku konuları en son"ya şey arkadaşıma vermiştim o açmış" veya cevap yok.

Ben sabit bir yerde durmuyorum her ay mutlaka bilgisayar değiştiriyorum ve şu an evde 2 tane var. Benim canım sıkıldı laptoptan oynayacağım eee neden bu yasak bilgisayar değiştiriyorum bir şey yapmıyorum ki yine kişi oynuyor saçma sapan sebeplerden dolayı oyuncu kaybediyorlar.

Heh ben işte ban yiyen bilgisayarda hesap girilmemesi gerektiğini bu sayede öğrendim.

Kanki bana diyison ama kendinde var galiba anlamama. Hesabımda hile açılmadı demek ne demek sen ne anlıyorsun bu cümleden? Açılmadı işte bak anlarım hesap gitti tamam eyvallah ama HWID ban ne alaka Riot babanın şirketi gibi savunuyorsun bunu da açıklasana hileci yemedide ben niye ban yedim? Neymiş Vanguard savunma amaçlı atmış ne alaka git günlük at haftalık at neden kalıcı? Hem koskoca Vanguard kendi savunamıyor mu? Neden kolay yoldan ban atarak konuyu kapatıyor?

Ben sabit bir yerde durmuyorum her ay mutlaka bilgisayar değiştiriyorum ve şu an evde 2 tane var. Benim canım sıkıldı laptoptan oynayacağım eee neden bu yasak bilgisayar değiştiriyorum bir şey yapmıyorum ki yine kişi oynuyor saçma sapan sebeplerden dolayı oyuncu kaybediyorlar.

Heh ben işte ban yiyen bilgisayarda hesap girilmemesi gerektiğini bu sayede öğrendim.

Kanki bana diyison ama kendinde var galiba anlamama. Hesabımda hile açılmadı demek ne demek sen ne anlıyorsun bu cümleden? Açılmadı işte bak anlarım hesap gitti tamam eyvallah ama HWID ban ne alaka Riot babanın şirketi gibi savunuyorsun bunu da açıklasana hileci yemedide ben niye ban yedim? Neymiş Vanguard savunma amaçlı atmış ne alaka git günlük at haftalık at neden kalıcı? Hem koskoca Vanguard kendi savunamıyor mu? Neden kolay yoldan ban atarak konuyu kapatıyor?

Hocam sorun mu var sizde? O zaman internet kafede oynayanlar da banlanır. Riot zaten hesap paylaşımını kolay kolay tespit edemiyor. Bir maç 30 vuruyor, diğer maç 2 3 vuruyor bu böyle böyle devam ediyor. Sürekli ayarlar değişiyor. O zaman tespit eder ve uygunsa banlar. Sizin banınız da gayet haklı. HWID banı da gayet haklı ve yerinde. Sizin düşündüğünüz gibi söylersek belki sizin oynadığınız bilgisayar da hilecinin bilgisayarı olabilir? 2 hesaptan giriş yapıyor olabilir? Bu yüzden HWID atmış olabilir. Neyse hocam konuyu kapatın hesabı açarsanız yazarsınız. (bir daha yazacağınızı düşünmüyorum)

Hesabın mı çalında şu an :D Denk tuttuğunuz durum birbiriyle alakasız. Oyunları da çok güzel denemez :D Yaşınız küçük falan ama saçma sapan örnekler veriyorsunuz.

Nesi yanlış? Bir kere adam öldüren birini hapse atmayalım bir daha yapmaz o zaman? Aynı mantık.
Banlanma nedenlerimiz ortak istesem kolpa atar hesabım çalındı giren kişi hile açtı derim. Forumda 4-5 kişinin geri açılmış zaten 😀

Aynen oyunları çok güzel değil milyarlarca insanın zekası geri sizinki ileri süpersiniz. Siz güzel dediniz dediniz riot şimdi battı ne yapacak? 😀

Banlanma nedenlerimiz ortak istesem kolpa atar hesabım çalındı giren kişi hile açtı derim. Forumda 4-5 kişinin geri açılmış zaten 😀

Aynen oyunları çok güzel değil milyarlarca insanın zekası geri sizinki ileri süpersiniz. Siz güzel dediniz dediniz Riot şimdi battı ne yapacak? 😀

Hocam öncelikle dünyada 8 milyar insan var ve Valorant'ı yaklaşık 6 milyonu oynadı. Milyarlarca insan Riot'un oyunlarının iyi olduğunu düşünmüyor onu söyleyerek başlayım. Kolpa atıp da hesabınızı açtıramazsınız kanıtınız yok. Arkadaşınız kullanıcı adı+şifre ile tak diye girdi. Açabiliyorsanız açın daha buraya yazmanızın alemi yok.

Hocam sorun mu var sizde? O zaman internet kafede oynayanlar da banlanır. Riot zaten hesap paylaşımını kolay kolay tespit edemiyor. Bir maç 30 vuruyor, diğer maç 2 3 vuruyor bu böyle böyle devam ediyor. Sürekli ayarlar değişiyor. O zaman tespit eder ve uygunsa banlar. Sizin banınız da gayet haklı. HWID banı da gayet haklı ve yerinde. Sizin düşündüğünüz gibi söylersek belki sizin oynadığınız bilgisayar da hilecinin bilgisayarı olabilir? 2 hesaptan giriş yapıyor olabilir? Bu yüzden HWID atmış olabilir. Neyse hocam konuyu kapatın hesabı açarsanız yazarsınız. (bir daha yazacağınızı düşünmüyorum)

Heh tamam 2-3 vuran adamla 30 vuranı aynı kümeye koymacaksın ona göre eliyiceksinki hileci ve parayla rank atlatanları bulasın değil mi koskoca Riot bunu da yapar sonuçta.

Tamam diyelim ki hileci 2 hesaptan giriyor Riot'ta A'dan Z'ye bütün bilgilerim var IP adresini karşılaştırıp hile olup olmadığını bulamaz mı? İpler aynıysa hile olamaz değil mi 😀

Konuda hesap açılana kadar kapanmıyacak haberiniz olsun 😀😘

Heh tamam 2-3 vuran adamla 30 vuranı aynı kümeye koymacaksın ona göre eliyiceksinki hileci ve parayla rank atlatanları bulasın değil mi koskoca Riot bunu da yapar sonuçta.

Tamam diyelim ki hileci 2 hesaptan giriyor Riot'ta A'dan Z'ye bütün bilgilerim var IP adresini karşılaştırıp hile olup olmadığını bulamaz mı? İpler aynıysa hile olamaz değil mi 😀

Konuda hesap açılana kadar kapanmıyacak haberiniz olsun 😀😘
Görünen köy kılavuz istemez diyeyim hocam bu yazınıza. Anca bir kaç güne dönüş yaparsınız zaten.😘

Hocam öncelikle dünyada 8 milyar insan var ve Valorant'ı yaklaşık 6 milyonu oynadı. Milyarlarca insan Riot'un oyunlarının iyi olduğunu düşünmüyor onu söyleyerek başlayım. Kolpa atıp da hesabınızı açtıramazsınız kanıtınız yok. Arkadaşınız kullanıcı adı+şifre ile tak diye girdi. Açabiliyorsanız açın daha buraya yazmanızın alemi yok.
İstemiyorsanız konuyu takipten çıkabilirsiniz sizi zorla tutan yok 😀

Hem hesabım çalındı ben çalan kişinin bilgisini nereden bileyim kendisi yapımcı değilmi o bulacak o zaman.

Hesabın mı çalında şu an :D Denk tuttuğunuz durum birbiriyle alakasız. Oyunları da çok güzel denemez :D Yaşınız küçük falan ama saçma sapan örnekler veriyorsunuz.

Nesi yanlış? Bir kere adam öldüren birini hapse atmayalım bir daha yapmaz o zaman? Aynı mantık.
Yo atalım ama adam adammı öldürmüş? Kanıtın varsa sok. Benimde kanıtım hile açmadan hileden banlanması.

Aynen oyunları çok güzel değil milyarlarca insanın zekası geri sizinki ileri süpersiniz. Siz güzel dediniz dediniz Riot şimdi battı ne yapacak? 😀

Tamam kolpa at açtır hadi. O kadar kolaydı zaten. 1000 kişi en az Valorant icin açmıştır o konuyu. 5 kişi gerçekten haksız yer kalkar. Ayrıca bir oyunu oynamak insanları geri zekalı yapmaz 10 yaşındaki dostum. Oyunları kötü boş kitleye sahip özellikle TR'de örneğini sen bize veriyorsun zaten. Oyunlar kötü ancak bağımlılık yaptığı ve F2p olduğu için oynuyor milyonlar.

İstemiyorsanız konuyu takipten çıkabilirsiniz sizi zorla tutan yok 😀

Hem hesabım çalındı ben çalan kişinin bilgisini nereden bileyim kendisi yapımcı değil mi o bulacak o zaman.

Yo atalım ama adam adammı öldürmüş? Kanıtın varsa sok. Benim de kanıtım hile açmadan hileden banlanması.

Eski hesabında hile açmış demedin mi az önce :D? Kendinle çelişiyorsun. Bir kere öldürenin bir daha yapmasını niye beklesin?

Merhaba, arkadaşım kendi bilgisayarında hile açmış ve hesabı banlanmış. Benimkini istedi verdim oyuna girmeden (Riot giriş ekranında) banlandı hesabım. Üçüncü part hile yüzünden fakat hile açık değildi. Ne arka planda ne de başka yollarla çalışır vaziyette. Kısacası hesabım banlandı ve aynı zamanda anakart banı yedim. Neden bu şekilde iki kere ban yedim bilmiyorum. Oyunda hile bile kullanmadım cidden. Ben bu hesabı nasıl açabilirim? İki kere Riot'a mail attım fakat bot aynı mesajla geri dönüyor.

Kanzi kuzenim yazmış.

@Ömer S
Hocam sallayın. Ayrıca Riot hesap satma hesabı birine vermeyi yasaklıyor zaten para da versen açmazlar. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı