Valorant'ta haksız ban yemek

cinaralsan

Centipat
Daha fazla  
Bugün oyuna girdiğimde 3. parti yazılımdan dolayı yasaklanmışım. Hiçbir şekilde hile, makro kullanmadım. SteelSeries'in programını bile açık tutmuyordum. Arkadaşım da aynı şekilde. Geçen hafta bir çocukla oyunda kavga etmiştik, işlemci banı attıracağını söylemişti. O attırmış olabilir mi?

Bugün oyuna girdiğimde 3. parti yazılımdan dolayı yasaklanmışım. Hiçbir şekilde hile, makro kullanmadım. SteelSeries'in programını bile açık tutmuyordum. Arkadaşım da aynı şekilde. Geçen hafta bir çocukla oyunda kavga etmiştik, işlemci banı attıracağını söylemişti. O attırmış olabilir mi?

Hocam, o attırmış olabilir mi diye düşünmeniz biraz komik olmuş 2013 Minecraft chatinde ben heçkır tanıyorum pcni patlatıcam diyen çocuklar gibi. :D Birisi sizi hile olarak reportlarsa ve incelendiğinizde gerçekten 3.parti bir program kullandıysanız kalıcı uzaklaştırılırsınız. Küfürden report edilirsenizde derecesine bağlı olarak 3 hafta falan mute atıyor. Onun dışında haksız ban yeme ihtimaliniz, 1000'de 1. Yani o kadar düşükki imkansıza yakın illaki bir şey yapmışsınızdır mail olarak detaylı anlatım yapmışlardır size. Eğer gerçekten haksızsa destekle iletişime geçebilirsiniz yardımcı olurlar.

Bir oyuncu size nasıl işlemci banı attırabilir? Arkada Cheat Engine gibi bir program açık unuttuysanız ban yiyebilirsiniz.

Hocam, o attırmış olabilir mi diye düşünmeniz biraz komik olmuş 2013 Minecraft chatinde ben heçkır tanıyorum pcni patlatıcam diyen çocuklar gibi. :D birisi sizi hile olarak reportlarsa ve incelendiğinizde gerçekten 3.parti bir program kullandıysanız kalıcı uzaklaştırılırsınız. Küfürden report edilirsenizde derecesine bağlı olarak 3 hafta falan mute atıyor. Onun dışında haksız ban yeme ihtimaliniz, 1000'de 1. yani o kadar düşükki imkansıza yakın illaki bir şey yapmışsınızdır mail olarak detaylı anlatım yapmışlardır size. Eğer gerçekten haksızsa destekle iletişime geçebilirsiniz yardımcı olurlar.

Eğer hile kullanıp ban yemiş birisi hesabıma girerse ban yer miyim bir de e postama açıklama göndermemişler arkadaşım ban yemişti hesabıma girmiş olabilir.

Eğer hile kullanıp ban yemiş birisi hesabıma girerse ban yer miyim bir de e postama açıklama göndermemişler arkadaşım ban yemişti hesabıma girmiş olabilir.

Hile kullanan biri hesabınıza kendi bilgisayarından girerse tabii ki yersiniz hocam düşüncesi bile saçma sonuçta HWID kaydına ban atıyorlar direkt ban sebebi.

Bir oyuncu size nasıl işlemci banı attırabilir? Arkada Cheat Engine gibi bir program açık unuttuysanız ban yiyebilirsiniz.

3. parti yazılım olarak algılayacak bir şey yoktu dediğim gibi arkadaşımla aynı anda ban yedik oyuncunun attırması o yüzden şüphelendirdi bende inanmıyorum onun attırabileceğine ama ihtimal olarak aklıma geldi sadece.

Haksız ban yeme olayı çok düşüktür. İlla hile vs kullanmışsınızdır inkar etmeyin. Her hafta en az böyle 1 konu açılıyor en son konu sahibi yavaş yavaş dökülmeye başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı