Valorant'ta haksız ban yemek

Haksız ban yeme olayı çok düşüktür. İlla hile vs kullanmışsınızdır inkar etmeyin. Her hafta en az böyle 1 konu açılıyor en son konu sahibi yavaş yavaş dökülmeye başlıyor.

Dediğim gibi hile kullancak bir oyuncu değilim zaten son maç kayıtlarımı atarım son zamanlarda hile olacak kadar iyi değildim bu oyuna para yatırdım ve bunu riske atmazdım zaten.

Bugün oyuna girdiğimde 3. parti yazılımdan dolayı yasaklanmışım. Hiçbir şekilde hile, makro kullanmadım. SteelSeries'in programını bile açık tutmuyordum. Arkadaşım da aynı şekilde. Geçen hafta bir çocukla oyunda kavga etmiştik, işlemci banı attıracağını söylemişti. O attırmış olabilir mi?

Vanguard çok güçlü bir program ve eğer hile açtıysanız fark etmiştir. Aynı zamanda arkada unutulan Cheat Engine vs gibi programları hile olarak görmez, Windows Update ile de alakası yoktur. Eğer gerçekten hile açmadıysanız bunu Valorant desteğe yazın ve kanıtlamaya çalışın ancak Riot bu konuda çok sert politakalar uyguluyor hesabınıza veda edin :(

Bu hesaba girenlerin IP adresine bakabilir miyim arkadaşıma girdinmi diye sordum ama şu an cevap yazmıyor.
Valorant Dan destek açıp kendi güncel ip adresinizi atın ve karşılaştırma yapsınlar. Ancak hesabınıza başkası girip sizin hesabınız içerisinde ban yediyse yapacak birşey yok.

Vanguard çok güçlü bir program ve eğer hile açtıysanız fark etmiştir. Aynı zamanda arkada unutulan Cheat Engine vs gibi programları hile olarak görmez, Windows Update ile de alakası yoktur. Eğer gerçekten hile açmadıysanız bunu Valorant desteğe yazın ve kanıtlamaya çalışın ancak Riot bu konuda çok sert politakalar uyguluyor hesabınıza veda edin :(

Hocam, konudan bağımsız ama crack program ban sebebi diye bir duyum vardı ,sanırım Vanguard hakkında bilgi sahibisiniz. Biliyorum sosyalde Korsan'a destek yok fakat ben zaten korsan program kullanmıyorum sadece kullananlara ban atıyorlar gibi bir duyum vardı doğru mu bilmek istedim.

Valorant'dan destek açıp kendi güncel IP adresinizi atın ve karşılaştırma yapsınlar. Ancak hesabınıza başkası girip sizin hesabınız içerisinde ban yediyse yapacak bir şey yok.

Teşekkür ederim herkese yardımları için.
Hocam, crack program ban sebebi diye bir duyum vardı, sanırım Vanguard hakkında bilgi sahibisiniz. Biliyorum sosyalde Korsan'a destek yok fakat ben zaten korsan program kullanmıyorum sadece kullananlara ban atıyorlar gibi bir duyum vardı doğru mu bilmek istedim.

Son zamanlarda crack program indirip oynamamadım arkadaşımla aynı anda ban yediğimiz için ne olabilir diye çok merak ediyorum.

10 mayısta benim de banım açılıyor, Bandicam kaydı alıyordum sadece, ondan dolayı attığını düşünüyorum. Hala Bandicam'ı hile olarak görüyor mu Vanguard? Açılır açılmaz yine ban yemek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı