Valorant'ta haksız ban

Anilyildiz10

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta haksız yere ban yedim.

Banın sebebinin hile açmak olduğunu söylediler, fakat ben hiçbir şekilde hile açmadım. Hatta bilgisayarıma crackli oyun dahi yüklemedim.

Fakat şüphelendiğim bir durum var o da şu;

Ben kendime direksiyon seti geliştiriyordum ve bu seti geliştirirken Arduino kullanıyordum. Bildiğim kadarıyla arduio kullanarak aim bot geliştirilebiliyor.
Beni de öyle algılamış olabilir.

Yani Valorant hesabım içine yatırılan 2 3K ile birlikte gitti ve mağdurum.
Bu durumu bilet atsam hesabımın banı açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta haksız yere ban yedim.

Banın sebebinin hile açmak olduğunu söylediler, fakat ben hiçbir şekilde hile açmadım. Hatta bilgisayarıma crackli oyun dahi yüklemedim.

Fakat şüphelendiğim bir durum var o da şu;

Ben kendime direksiyon seti geliştiriyordum ve bu seti geliştirirken Arduino kullanıyordum. Bildiğim kadarıyla arduio kullanarak aim bot geliştirilebiliyor.
Beni de öyle algılamış olabilir.

Yani Valorant hesabım içine yatırılan 2 3K ile birlikte gitti ve mağdurum.
Bu durumu bilet atsam hesabımın banı açılır mı?
Ticket açıp durumu anlatabilirsiniz. Ama inanmazlarsa da yapacak bir şey yok. Sadece Ardunio'yu bile hile olarak algılıyorsa o oyunu zaten oynamayın.

veriyor dostum eğer iletişime geçmeyi başarırsan veriyor
Normal şekilde 38 kill alınan hesabım ban yedi. Yetkililerle iletişime geçtim bu ban yüzünden adamlar, hiç bir şey yazmadılar hala en sona düşse bile 2 yıldır cevap verilmedi değer verseydi tickete bakardı. Nasıl oluyor peki bu? Değer verdiğinin göstergesi mi?

Normal şekilde 38 kill alınan hesabım ban yedi. Yetkililerle iletişime geçtim bu ban yüzünden adamlar, hiçbir şey yazmadılar hala en sona düşse bile 2 yıldır cevap verilmedi değer verseydi tickete bakardı. Nasıl oluyor peki bu? Değer verdiğinin göstergesi mi?

Geçmeyi başarırsan yazıyor okur musun? 1 ticket orada kaybolur 2 adet daha at haftada 1 kere at peşini bırakma.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı