Valorant'ta hangi ajan hangi serverda mainlenmeli?

C O O K I E

Zeptopat
Daha fazla  
Selam.
20 seviye oldum 2 gun once 5 rekabete dayalı girdim rankım demir 2 çıktı (muhtemelen kötü bir rank :D). Ben şu anda Sova mainim ama yeni ajan açabiliyorum. Mainimi değiştirmek istiyorum çünkü e skillini çok kötü yerlerde kullandığımı fark ettim. Skye açmayı düşünüyordum ama nerf yemiş galiba. Rankıma göre Skye iyi midir yoksa başka karakter mi açayım? Bir de sizce rank atlamak için TR serverinde mi oynayayım yoksa pingi az olan başka serverlarda mı oynayayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.
20 seviye oldum 2 gun once 5 rekabete dayalı girdim rankım demir 2 çıktı (muhtemelen kötü bir rank :D). Ben şu anda Sova mainim ama yeni ajan açabiliyorum. Mainimi değiştirmek istiyorum çünkü e skillini çok kötü yerlerde kullandığımı fark ettim. Skye açmayı düşünüyordum ama nerf yemiş galiba. Rankıma göre Skye iyi midir yoksa başka karakter mi açayım? Bir de sizce rank atlamak için TR serverinde mi oynayayım yoksa pingi az olan başka serverlarda mı oynayayım?

Rankla alakası yok bunların pek, gekko işe yarayan bir çar, açabilirsiniz, TR çöplüğünde oynamayın, Londra geçin.

Rank atlamak için ajan seni pek fazla etkilemez dostum. Öncelikle güzel iletişimli olan bir takımda olman lazım ve aimini geliştirmen lazım. Bu düşük ranklarda en iyi ajan bence Reyna'dır, tek başına el kazandırır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank atlamak için ajan seni pek fazla etkilemez dostum. Öncelikle güzel iletişimli olan bir takımda olman lazım ve aimini geliştirmen lazım. Bu düşük ranklarda en iyi ajan bence Reyna'dır, tek başına el kazandırır.
"Rank atlamak için ajan seni pek fazla etkilemez" , "en iyi ajan bence Reyna'dır tek başına el kazandırır." Etkiliyor gibi sanki ?

Aimin iyiyse ve rank atlamak istiyorsan Reyna mainleyebilirsin ama en rahatı omen ve sage main olmak. Ama herkes çok iyi oynayamaz bunları. Tek bir ajana bağlı olmaman iyi olur ama mainlediğin ajanı seçtiğine o ajanı iyi oynayan bir youtuber veya yayıncı izlemeni öneririm.

Rankla alakası yok bunların pek, gekko işe yarayan bir çar, açabilirsiniz, TR çöplüğünde oynamayın, Londra geçin.
Gekkonun yetenekleri çok zor değil dimi? Frankfurt pingi daha düşük londradan fark eder mi?

Düellocu pek oynayamıyorum ben öncü bide gözlemci daha rahat geliyor. Tavsiyen için teşekkürler.

Aimin iyiyse ve rank atlamak istiyorsan Reyna mainleyebilirsin ama en rahatı omen ve sage main olmak. Ama herkes çok iyi oynayamaz bunları. Tek bir ajana bağlı olmaman iyi olur ama mainlediğin ajanı seçtiğine o ajanı iyi oynayan bir youtuber veya yayıncı izlemeni öneririm.
Omen belki olabailir ama sagenin yeteneklerini ben beğenemiyorum o kadar. Tavsiyen için teşekkürler.

"Rank atlamak için ajan seni pek fazla etkilemez" , "en iyi ajan bence Reyna'dır tek başına el kazandırır." Etkiliyor gibi sanki ?
Pek etkilemez ama senin için önemliyse reyna kullanabilirsin demek istemiş galiba.

Son düzenleme:
Gekkonun yetenekleri çok zor değil değil mi? Frankfurt pingi daha düşük Londra'dan fark eder mi?

Düellocu pek oynayamıyorum ben öncü bir de gözlemci daha rahat geliyor. Tavsiyen için teşekkürler.

Omen belki olabailir ama Sage'nin yeteneklerini ben beğenemiyorum o kadar. Tavsiyen için teşekkürler.

Pek etkilemez ama senin için önemliyse Reyna kullanabilirsin demek istemiş galiba.

Oyunda gekkodan daha kolay bir çar varsa oda Sage'dir sanırım. Frankfurt ile Londra ping farkı 10 falan fark etmezsiniz, ancak lütfen info vermeyi unutmayın, İngilizce bilmiyorsanızda mapten info verin.

Her ajanın kendine has artı yönleri var ancak TR'de entry furyası olduğu için çoğunlukla oyunlarda 5 entry görürsün(düşük eloda).o yüzden Reyna mainlemek bir tık zor ve riskli. Aimin iyiyse zaten her türlü Hero'yla iş yaparsın ama bence Cypher, kj, Sova tarzı Hero'ları mainlemek her türlü daha avantajlı çünkü lineupları öğrenirsen tek başına sideları tutarsın.

"Rank atlamak için ajan seni pek fazla etkilemez", "en iyi ajan bence Reyna'dır tek başına el kazandırır." etkiliyor gibi sanki?

Demek istediğim şey aim ve takım iletişimi bu işin en önemli kısmı bunların ikisine de sahip olan için düşük elolarda ajan çok önemli değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı