Valorant'ta hangi karakter açılmalı?

Reyna'dan keyif aldığına göre düellocu karakterleri seviyorsun.(Sherlock Holmes modu aktif edildi.) Raze karakterini önerebilirim. Raze, Jett ve Phoenix gibi düellocu karakterleri açabilirsiniz.

Reyna'dan keyif aldığına göre düellocu karakterleri seviyorsun.(sherlock holmes modu aktif edildi.) Raze karakterini önerebilirim. Raze, Jett ve Phoenix gibi düellocu karakterleri açabilirsiniz.

Jett ve Phoenix ücretsiz ajanlardır, keşke oyunun ajanları hakkında net bir bilgiye sahip olup konunun altına fikrinizi yazsaydınız.

Jett ve Phoenix ücretsiz ajanlardır, keşke oyunun ajanları hakkında net bir bilgiye sahip olup konunun altına fikrinizi yazsaydınız.
Karakter açma önerisi yerine doğrudan karakter önerisi yapayım demiştim. Jett ve Phoenix'in ücretsiz ajanlardan olduğunu belirtmeyi unutmuşum. Teşekkürler belirtiğin için.

Karakter açma önerisi yerine doğrudan karakter önerisi yapayım demiştim. Jett ve Phoenix'in ücretsiz ajanlardan olduğunu belirtmeyi unutmuşum. Teşekkürler belirtiğin için.

Hocam öncelikle rica ederim, ayrıca bu kadar yükselmemin sebebi biliyorsunuz oyun hakkında, silahlar hakkında hiçbir bilgisi olmayıp konulara dahil olan insanlar var. Sizi de onlardan sandım. :D

Geri
Yukarı