Valorant'ta hangi skinler alınmalı?

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Selam. Valorant'ta VP alacağım. 3550'lik bıçak alırsam 1700 VP kalıyor. 175 VP daha alıp bir skin daha almayı düşünüyorum. Hesapta yağmacı Phantom ve ışık muhafızları vandal var. Bıçak olarak özel harekat kelebek veya Asil Karambit düşünüyorum. Silah olarak spectre almayı düşünüyorum ama Asil Vandal'ı aşırı çok istiyorum. Sorum şu. Önereceğiniz 3550 VP olan daha iyi bir bıçak skini var mı? Ve Asil Vandal almalımıyım yoksa spectre mi almalıyım? Asil Vandal'ı çok istiyorum. Hissiyatı falan çok iyi, yanlışlıkla bile kafaya vuruyorum yani ama ışık muhafızları vandal boşa gidecek (ara sıra kullanırım tabii) bu durumda.

Kardeş sende hangisi olursa öbürünü istersin bu işin olayı budur. Bende asil var ama yerde gördüğümde ışık muhafızları alıyorum. İlla alacağım diyorsan neyin yoksa onu almak daha mantıklı.

Selam. Valorant'ta VP alacağım. 3550'lik bıçak alırsam 1700 VP kalıyor. 175 VP daha alıp bir skin daha almayı düşünüyorum. Hesapta yağmacı Phantom ve ışık muhafızları vandal var. Bıçak olarak özel harekat kelebek veya Asil Karambit düşünüyorum. Silah olarak spectre almayı düşünüyorum ama Asil Vandal'ı aşırı çok istiyorum. Sorum şu. Önereceğiniz 3550 VP olan daha iyi bir bıçak skini var mı? Ve Asil Vandal almalı mıyım yoksa spectre mi almalıyım? Asil Vandal'ı çok istiyorum. Hissiyatı falan çok iyi, yanlışlıkla bile kafaya vuruyorum yani ama ışık muhafızları vandal boşa gidecek (ara sıra kullanırım tabii) bu durumda.

Size önerim kullandığınız silahlardan 1'er skin olmadan 1 silaha 1'den fazla skin almayın başta zaten bir süre sonra aynı skin sıkacaktır Asil Vandal çok çabuk sıkıyor insanı şu anda asil spectra falan alabilirsiniz ben aldım gayet memnunum.

Dostum LoL'de 360 civarı kostümüm var, valoranttada yaklaşık 100'ün üstündedir, öğrendiğim tek şey sırf görüntü için oyunlara vereceğim paraya kendi dış görünüşüme veya hayatıma harcasam daha iyi olurdu. Bu dediğim insanların işlerine gelmez çünkü herkes yatırmıştır bende dahil olmak üzere ama gerçek gerçektir. Skin yerine kendine oyun falan al. Hepsi bir yerden sonra seni sıkar ve heyecanın biter.

Hangisini alırsan al sıkılacaksın. 11 vandal 10 phantom 12 bıçak var diğer silahları saymayayım. sıkıntıdan bu hafta delipop vandal aldım normalde hiç sevmem ama hepsi sıkıyor bir süre sonra. bıçak olarak 3550 olanların içinde en iyisi uzay avcısı bıçağı, kelebek ve asil karambit bana göre ama üzerine biraz daha eklerim dersen yağmacı karambit ve rgx kelebek bence daha iyi. rgx aldıktan sonra normal kelebeği hiç kullanmıyorum.

Dostum LoL'de 360 civarı kostümüm var, valoranttada yaklaşık 100'ün üstündedir, öğrendiğim tek şey sırf görüntü için oyunlara vereceğim paraya kendi dış görünüşüme veya hayatıma harcasam daha iyi olurdu. Bu dediğim insanların işlerine gelmez çünkü herkes yatırmıştır bende dahil olmak üzere ama gerçek gerçektir. Skin yerine kendine oyun falan al. Hepsi bir yerden sonra seni sıkar ve heyecanın biter.

RDR 2 ve Cyberpunk 2077 aldımda bilgisayar kaldırmıyor. Bilgisayar alınca oynayacagım.

Hangisini alırsan al sıkılacaksın. 11 vandal 10 Phantom 12 bıçak var diğer silahları saymayayım. Sıkıntıdan bu hafta Delipop Vandal aldım normalde hiç sevmem ama hepsi sıkıyor bir süre sonra. Bıçak olarak 3550 olanların içinde en iyisi uzay avcısı bıçağı, kelebek ve Asil Karambit bana göre ama üzerine biraz daha eklerim dersen yağmacı karambit ve RGX kelebek bence daha iyi. RGX aldıktan sonra normal kelebeği hiç kullanmıyorum.

Yağmacı karambit ve RGX kelebeğide düşündüm ama üstüne bir skin daha almak istediğim için alasım yok. Veya alırım Gece Pazarı'ndan 1000 VP ye bir skin alırım, gelmezsede yazın bilet alırım.

RDR 2 ve Cyberpunk 2077 aldımda bilgisayar kaldırmıyor. Bilgisayar alınca oynayacagım.
bende aldım onları birde fifa aldım ama hiç sevmedim rdr çok güzel cyperpunk yüklemedim hehüz yer yok pc de :D valla mehmet arkadaşın dediğine katılıyorum skin almak boş iş aslında ama benim sosyal hayatım yok 2 yıldır her gün oynadığım oyun valorant olduğu için para yatırıyorum ama öğrenciysen bence o parayı kendine harca veya sadece bp filan al daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı