Valorant'ta hangi sunucuda oynanmalıdır?

O zaman tokyo bile olur.

Skill görevlerinde Cypher alıp oyun başında yetenek koy-çek yaparak kasın.

Zırh görevlerinde al sat yapın.

Ulti görevlerinde spike girin.

Oyuncu öldürme, hasar verme görevlerinde operator oynayın.
Onların hepsini daha kolay yapmak için hangi serverda oynamalıyım? Artık TR serverı sıktı. Tokyo da mı?

TR serveri kanser olduğu için Frankfurt, varşova gibi sunuculara geçtik. Sanırım bizimle beraber çoğunlukta buraya geçti ki bol miktarda toxic Türk oyuncu ile artık bu sunucularda da karşılaşıyorsunuz. Tokyo gibi pinglerin daha yüksek olduğu Serverlar'a gitmedikçe bu tipik Türk oyuncu kitlesinden kaçış yok maalesef.

1643906840273.png

Kafana göre istediğine geç. İnternet problemin yoksa tokyo.

Stockholm 1 olur mu? Frankfurt 1 girdim ve 2 vurdum spike hücum'da. Şöyle gerçekten bana kolay olacak iyi skorlar verebileceğim bir server istiyorum.

O zaman Türkiye. Takımın toxic gelip oynayamıyor genellikle. Düşmanlarda da böyle oluyor.

Bak. Taktik olarak derecesiz gir. Pusarak oyna. Omen alıp dumanların içinde judge ile bekleyebilirsin. Kimse bir şey yapamaz.

O zaman Türkiye. Takımın toxic gelip oynayamıyor genellikle. Düşmanlarda da böyle oluyor.

Bak. Taktik olarak derecesiz gir. Pusarak oyna. Omen alıp dumanların içinde judge ile bekleyebilirsin. Kimse bir şey yapamaz.
Karakter olarak sadece, Skye, Raze, Reyna, Neon, ve Viper var. Bunlar hakkında bir taktik var mı? Aynı zamanda takımım ve düşman toxic gelmedi. Çok sessizler. He sadece 2 kere hahaha diye güldüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı