Valorant'ta herkesin kafadan vurması

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Evet arkadaşlar Valorant'ta herkes kafadan vuruyor. Valorant ile birlikte 4 FPS oyunu oynadım hayatımda bu kadar kafadan vuruşun kolay olduğu bir oyuna daha denk gelmedim. Abi kafadan vurmayana ban falan mı? atıyorlar. Ya Vandal ve Phantom ile Operatör arasında hiç bir fark yok 3'ü de 1 mermi ile adam öldürüyor hatta sürekli operatör oynayan birisi olarak söylüyorum çünkü Operatör haricinde bir tek Spectre güzel diğer silahlar bana göre çöp. Yani Operatör bile bazen tek atmıyor ama adam Vandal ile tek atıyor. Ya arkadaş ben Operatörü çekerken adam 1 şarjör boşaltıyor. Bari silah çekme animasyonunu bu kadar uzatmasaydınız derken Operatörü çekiyorum 1 mermi hakkım var ya vurdum ya öldüm. Ya gerçekten acayip saçma sapan garip bir sistemi var.

Ve haritalardan 2 tanesi hariç bana göre gerisi berbat ve şansıma hep nefret ettiğim haritalar art arda 3-4 kere geliyor oyundan soğutuyor adamı ulen bari bir harita seçme sistemi getirseydiniz gerçekten garip ya hayatımda böyle saçma bir sunucu sistemi görmedim. Yukarı 4-5 sunucu koymuşlar hepsi random 😂😂😂 abi nişancı oynanacak bir harita yok yani bir tık Split isimli harita nişancı oynatıyor ama genel olarak haritalar tamamen taarruz sistemi üzerine kurulmuş.

Harita seçme, Silah kısıtlamaları falan olsa oyun daha oynanabilir olurdu gibi onlarca derecesiz ve rekabet maçına girdim genel olarak 9-12 yaşında çocuklar denk geliyor yani oyun değil çocuk parkı eleman daha dün doğmuş bugün Valorant oynamaya başlamış. Bu insanı ayrı bir tilt ediyor. Ama yukarda ki sorunlardan en azından 1 tanesi giderilse bu göz ardı edilebilecek bir durum.

Her iki oynayan birisi olarak csgo'nun mekanikleri , vuruş hissiyatı , grafikleri çok daha hoşuma gidiyor her ne kadar oyunda 2.5k saatim olup oyundan sıkılsam da bu böyle. Öte yandan valorantta özel yetenekler oyuna yenilik katmış biraz daha zevkli bir hale getirmiş ama bence iki oyunu karşılaştırmak yanlış csgo varken. Kafadan vurma olayı da bence valorantta sprayler kısa sürüyor o yüzden herkes kafaya oynamayı tercih ediyor.

Genel olarak 9-12 yaşında çocuklar denk geliyor yani oyun değil çocuk parkı eleman daha dün doğmuş bugün Valorant oynamaya başlamış. Bu insanı ayrı bir tilt ediyor.

Senin de emeklilik vaktin gelmiş olabilir. 9-12 yaşındaki çocuklara devamlı HS atmak yerine yiyorsan bu işler senden geçmiştir. Refleksler zayıfladıysa artık.

Geri
Yukarı