Valorant'ta hesap alındığında sahibi geri alabilir mi?

CarTeL09

Decapat
Uygun fiyata skinli bir hesap almayı düşünüyorum ama hesabı aldıktan bir süre sonra bu adam hesabı geri alabilir mi?
Tüm her şeyini üstüme geçirsem dahi desteğe başvurup alabiliyor diye duymustum o yüzden pek güvenemedim. Bir fikriniz var mı bu konuda?

Valorant hesap alım satışı yasak. Ayrıca hesabı alsanız arkadaş bir tık ile geri alır hesabı. Yaptığınız işlemler de yasak olduğu için karşı bir şey yapamazsınız. Elinizde sadece giden paranız kalır.

Uygun fiyata skinli bir hesap almayı düşünüyorum ama hesabı aldıktan bir süre sonra bu adam hesabı geri alabilir mi?
Tüm her şeyini üstüme geçirsem dahi desteğe başvurup alabiliyor diye duymustum o yüzden pek güvenemedim. Bir fikriniz var mı bu konuda?

Alınıyor denemeyin bizim arkadaş satıp geri alıyordu ve Valorant'ta çar alım satım yasak.

valorant point yüklemelerini felan faturalı gösterip ilk mailinide verir sonra riot hesabı geri o insana teslim eder. :)

Valorant da hesap alım satımı yasak almanızı tavsiye etmem. Aldığınız hesaplarda zaten bir süre sonra %90 elinizden gider. Bu süre 1 hafta da olabilir 1 yıl da şansınıza bağlı. Yinede tavsiye etmiyorum.

Yasak olması pek bir şey değiştirmez sonuçta bunun takibini yapmıyorlar ve pek de illegal bir durum yok. Tek sıkıntı faturayı desteğe gönderip hesabı geri alabiliceği, o yüzden almakdan vazgeçtim gibi.

Yasak olması pek bir şey değiştirmez sonuçta bunun takibini yapmıyorlar ve pek de illegal bir durum yok. Tek sıkıntı faturayı desteğe gönderip hesabı geri alabiliceği, o yüzden almakdan vazgeçtim gibi.

Takibini de yapıyorlar çok hesap banlanıyor. Ama en garantisi dediğim gibi faturalar o yüzden hiç bulaşma o paraya skin falan al :D Sage al oyna :D elo kasarsın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı