Valorant'ta heyecanımı kontrol edemiyorum

Zamanla alışırsın. DM'de sürekli One tap atmaya çalış Vandal ile. Phantom oynarken de maximum 3-4 mermi sıkarak kendini kontrol etmeye çalış.
Kafaya çok takıyorsun. Sadece bir oyun ve sürekli dm atıyorsan zaten aimin iyileşecektir. Heyecanlanmanı gerektirecek bir durum yok.
Hocam tryoutlara katılmayı planlıyorum. Ranked içinde bile heyecanlanıyorum. İstemeden oluyor yani.

Altı üstü bir oyun için bu kadar heyecanlanmanın anlamsız olduğunu düşünüp oyununu oynayacaksın. Aşırı try hard oynama, günlük 2-3 saat oyununu oyna ve çık. Oyun yahu altı üstü :D Sakin ol.

Sürekli DM atıyorum. Fakat oyun içerisinde heyecanımı koruyamıyorum. Adamı görür görmez taramaya başlıyorum. DM oynarken çok rahat oynayabiliyorum. Bu durumda ne yapabilirim?

Sürekli olarak derecesiz oyna bende öyle yapıyorum 1V1 kaldığım zaman oyunun kaderini değiştireceğim için heyecanlanıyorum ama sonradan yatışıyor heyecan sadece antrenman gerek

Hocam tryoutlara katılmayı planlıyorum. Ranked içinde bile heyecanlanıyorum. İstemeden oluyor yani.
Dostum heyecanlanmanı gerektirecek bir durum yok. Profesyonel olsan bile sonuçta bir oyun oynuyorsun ve kazanmak için sakinliğini koyumak ve bildiklerini uygulaman gerekli. Sürekli ranked maç at eğer daha rahat hissedeceksen arkadaşlarınla oynayabilirsin. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı