Valorant'ta hile açılırsa ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kullandığın programa bağlı tamamen, hiç bir ceza bile almayabilirsin.

Valorant'ta bronz elodan çıkamıyorum. Çok fazla trolleyen ve smurf hesap geliyor, ben de hile açmak istiyorum ama belli olmayacak kadar az. Zaten aim im iyi, hileyi açtığımda ve yakalandığımda ID ban mı yerim, yoksa geçici olarak maç girememe cezası falan mı yerim?

Ban yersiniz. Fazla bir şey olmaz yani :D

Hile açtığında yendiğin adamların belki sabah akşam oynayıp kastıkları ranklardan edeceksin. Büyük bir günah.

Valorant hilelerinde ban genelde az olur. Ama çok çok çok pahalı günlüğü 15 dolardan başlayan hileler bunlar. Ki zaten piyasada 5 6 tane var aylık 200 dolardan başlıyor. Hiç gerek yok. Raze alın bronzdan çok rahat çıkarsınız zaten.

Boş ver hileyi. Boost'larım ben seni.
en fazla 2 güne HWID ban yani donanım banı yersin, yeni PC almadan Valorant oynayamazsın. Ayrıca indirdiğin beleş hileler bilgisayarına virüs olarak döner, Valorant'ta beleş virüslerin hepsi virüs.

Valorant'ta bronz elodan çıkamıyorum. Çok fazla trolleyen ve smurf hesap geliyor, ben de hile açmak istiyorum ama belli olmayacak kadar az. Zaten aim im iyi, hileyi açtığımda ve yakalandığımda ID ban mı yerim, yoksa geçici olarak maç girememe cezası falan mı yerim?

Hile açarsan anakarttan ban yersin ve PC değiştirene kadar oyunu oynayamazsın.

bu konuları Admin'ler niye onaylıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı