Valorant'ta hile açmadan ban yedim

Son attığım ticketlardan sonra artık banımla ilgili attığım ticketların otomatik olarak silineceğini söylediler. Plat olan smurf hesabıma da kalıcı ban attılar. 3 ay HWID banım varmış. İnanamıyorum gerçekten. Bana koyan kısmı sesli ve yazılı kimseyi trollemeden, hile, bug kullanmadan, oyunu bilerek satmadan, hiçbir dereceli maçta afk kalmadan kısaca gayet düzgün bir şekilde oyunu zevkle oynarken bi anda sebepsiz perma ban yemem. İlk defa bir oyunda ban yiyorum tüm oyun zevkimi yerle bir eden riota teşekkür ediyorum. Bu şekilde insanları haksız yere banlamaya devam etsinler.

Valorant'ta kapalı betadan beri oynadığım hesabımda bu sabah itibarıyla 3. parti dosyalar yüzünden ban yemişim. Annemin babamın üzerine yemin ederim ki hiçbir şekilde hile indirmedim, kullanmadım; YouTube'dan, Google'dan hile ile ilgili aratma bile yapmadım. Hesabım Elmas 2 idi, para da yatırmıştım. İşin saçma kısma aynı bilgisayardan oynadığım smurf hesabımda ban yememişim. 3. parti dosya tek ana hesabımda mı işliyor? Vanguard bunu buluyorsa diğer hesabımda neden ban yok? Saçma bir ban yedim. Sen o kadar aylarca emek ver, adam akıllı oyna, sonra hile kullanmadığın halde hile kullandın diye ban ye... Ticket atmaktan başka ne yapabilirim arkadaşlar, benimle aynı durumu yaşayanlar var mı, banları açıldı mı?
Ben de aynı şekilde ban yedim. Ticket attım şu an geri dönüş bekliyorum.

Geri
Yukarı