Valorant'ta hile açmadan ban yedim

Crack uygulama ve oyunlar, başka oyunların hileleri (offline oyunlar dahil) Vanguard tarafından algılanıyor ve HWID ban atılabiliyor. Hile açmasanız da bu sebeplerden dolayı HWID ban yemiş olabilirsin.

Hocam tekrar tekrar söylemek istemiyorum ama çok klişe be. Bir şey yapmışsınız ki yemişsiniz, hani haksız ban yeme oranınız o kadar düşük ki 100 kişilik bir kafede herkesin aynı yemeği söyleyip sizin farklı bir şey sipariş etmeniz gibi. Bende betadan beri oynuyorum ban vesaire yemedim sapasağlam hesabım ve plat 2'yim. Çevremdede haksız ban yiyen olmadı bu zamana kadar. Genelde bu tür konularda konu sahibi sonradan itiraf ediyor %90'ı kolpa yani bu konuların. Ayrıyeten 3. parti programa HWID ban atar ve hiçbir hesaba girilmez ama size tek hesaba atmış ilginç şekilde."Gerçekten" haksız yediyseniz ticket atın yardımcı olurlar 24 saat içerisinde. Küfürden dolayı da yemiş olabilirsiniz, sebebini ve süresini geri dönüş yapınca yazarlar. :)

Hocam şunu anlayın artık bu şey Allah tarafından gökten indirilmedi insan yaptı yani hata olabilir belki konuların %90'ı yalan ama bunu yaşayanlarda var

Hocam şunu anlayın artık bu şey Allah tarafından gökten indirilmedi insan yaptı yani hata olabilir belki konuların %90'ı yalan ama bunu yaşayanlarda var.

Hocam, ben gerçekten haksız yediyseniz başvurun dedim zaten. Ama geneli kolpa oluyor, yazıyor YouTube'a hileyi programı açınca acaba niye haksız ban yedim hemen sormalıyım diye sorguluyorlar veya ana bacı yapıp gene soruyorlar.
"Gerçekten" haksız yediyseniz ticket atın yardımcı olurlar 24 saat içerisinde. Küfürden dolayı da yemiş olabilirsiniz, sebebini ve süresini geri dönüş yapınca yazarlar. :)

Böyle yazmışım hatta.

Hocam tekrar tekrar söylemek istemiyorum ama çok klişe be. Bir şey yapmışsınız ki yemişsiniz, hani haksız ban yeme oranınız o kadar düşük ki 100 kişilik bir kafede herkesin aynı yemeği söyleyip sizin farklı bir şey sipariş etmeniz gibi. Bende betadan beri oynuyorum ban vesaire yemedim sapasağlam hesabım ve plat 2'yim. Çevremdede haksız ban yiyen olmadı bu zamana kadar. Genelde bu tür konularda konu sahibi sonradan itiraf ediyor %90'ı kolpa yani bu konuların. Ayrıyeten 3. parti programa HWID ban atar ve hiçbir hesaba girilmez ama size tek hesaba atmış ilginç şekilde."gerçekten" haksız yediyseniz ticket atın yardımcı olurlar 24 saat içerisinde. Küfürden dolayı da yemiş olabilirsiniz, sebebini ve süresini geri dönüş yapınca yazarlar. :)
Ailemin üzerine yemin ettim daha ötesi var mı? Bilgisayarı benden başka kullanan yok, hesabımı paylaştığım biri yok, maç geçmişime baktığımda hesabıma benden başkası girip oynamamış. Yani nasıl bir olay anlamış değilim neden ban yediğimi söylesinler tamam diyeceğim. Ticket attım olayla ilgili daha cevap gelmedi otomatik cevap veren robotların beni geçiştirmesinden korkuyorum. İstatistiklerime de bakabilirsiniz inanmayan varsa tüm maçlarım stabil 15-25 kill arası. Just reflex mert #88888

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun, benim de başıma geldi aynısı 500 liralık skin almıştım gitti hesap. yazmadığım yer kalmadı twitter face bilet vs hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar sebebi de yok 3. parti yazılım deyip oto cevap veriyorlar.

Geçmiş olsun, benim de başıma geldi aynısı 500 liralık skin almıştım gitti hesap. yazmadığım yer kalmadı twitter face bilet vs hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar sebebi de yok 3. parti yazılım deyip oto cevap veriyorlar.
Size de geçmiş olsun. Eğer banımı kaldırmazlarsa aynı eloda bi hesap almayı düşünüyorum. Bu attıkları ban hwıd ban mı oluyor? Yani başka bir hesapla girsem o hesapta ban yer mi bir bilginiz var mı?

Valorant'ta kapalı betadan beri oynadığım hesabımda bu sabah itibarıyla 3. parti dosyalar yüzünden ban yemişim. Annemin babamın üzerine yemin ederim ki hiçbir şekilde hile indirmedim, kullanmadım; YouTube'dan, Google'dan hile ile ilgili aratma bile yapmadım. Hesabım elmas 2 idi, para da yatırmıştım. İşin saçma kısma aynı bilgisayardan oynadığım smurf hesabımda ban yememişim. 3. parti dosya tek ana hesabımda mı işliyor? Vanguard bunu buluyorsa diğer hesabımda neden ban yok? Saçma bir ban yedim. Sen o kadar aylarca emek ver, adam akıllı oyna, sonra hile kullanmadığın halde hile kullandın diye ban ye... Ticket atmaktan başka ne yapabilirim arkadaşlar, benimle aynı durumu yaşayanlar var mı, banları açıldı mı?

Afiyet olsun ne diyelim ticket açsanda çok bir işe yaramaz.

Size de geçmiş olsun. Eğer banımı kaldırmazlarsa aynı eloda bi hesap almayı düşünüyorum. Bu attıkları ban hwıd ban mı oluyor? Yani başka bir hesapla girsem o hesapta ban yer mi bir bilginiz var mı?
bana gelen mesajda hwid diyordu 3 ay pc den giriş yapamayacaktım güya ama başka bir hesap açıp denediğimde giriş yaptım, hala da oynuyorum.

Geri
Yukarı