Valorant'ta hile var mı?

2 bin saatim var CS:GO'da ve her girdiğin oyun en az 2-3 hile geliyor ve artık bırakma zamanı geldi. Asla başlamam dediğim Valorant'ı indiriyorum şu anda sinirden. Bu oyunda da hile var mı? Varsa ne sıklıkla geliyor?

Her oyunun hilesi var ne kadar koruma yapılırsa yapılsın hileciler yine de yapıyor yapacağını Valorant'ta hile çok olmasa da smurf ve toxic oyuncular var ama hilede var nadir bir şekilde ve CS'ye Update geldi Prime isen hile çok azaldı (Valorant'ı TR serverinde oynama)

Çok fazla hile var 2-3 elde bir geliyor, tüm özellikleri birden kullanmadıklar için göze batmıyorlar ve Vanguard da her zaman tespit edemiyor. Bu arkadaşlar hilenin tüm özelliklerini birden kullanmıyorlar ve rakipte hile var dediğinizde takım arkadaşlarınız genelde sizinle dalga geçiyor :) Valorant da artık bir hile yuvası.

Geçen gün hileci tespit edildiği için oyun iptal edilmişti. Hileler diğer oyunlara nazaran daha az olsa bile bu oyunda da bulunuyor.
O huyunu seviyorum VAC hile tespit edince hemen ban atmıyor dalgalar halinde atıyorlar, hal böyle olunca hileciler nasılsa hemen ban yemem diyerek insanlara oyunu zehir ediyorlar.

Val ile hileci tespit edilince oyun iptal oluyor, sürünmüyorsunuz, sinirleriniz gerilmiyor. Tabi uzun süredir Val oynamadım şu sıralar hileci sayısı nasıldır bilemem.

Geri
Yukarı