Valorant'ta hile var mı?

Betadan beli oynuyorum ve çok iyi bir anti hile sistemi var bir de arkadaş bulabilirsin. Ama bir sıkıntısı rank sistemi bn gümüş 3 tüm bna bronz geliyordu. Server değiştirdim mecbur.

Betadan beli oynuyorum ve çok iyi bir anti hile sistemi var bir de arkadaş bulabilirsin. Ama bir sıkıntısı rank sistemi bn gümüş 3 tüm bna bronz geliyordu. Server değiştirdim mecbur.

CS de 2000 saatim olduğu halde hileler ve Ruslar sağ olsun Silver'im. Rank hiç sorun değil yeter ki hile gelmesin :D

Oyunda 500 saatim var karşıma ilk defa dün geldi. Hile olduğunu anlamamıştık bile, yenilirken bir anda ''Hile tespit edildi, bu maç puanınızı etkilemeyecektir.'' yazısı geldi. O kadar süre cs oynadıktan sonra şöyle bir şey ile karşılaşmak çok hoşuna gidiyor insanın.

4-5 aydır oynuyorum daha 2 hafta önce 1 hile geldi onda da maç iptal edildi tespit edildiğinden dolayı. CS:GO'dan kat kat daha az geleceğini düşünüyorum hilelerin.

1.300 saat cs go oyuncusu olarak söylüyorum, yok denecek kadar az. Bence doğrusunu yapıyorsun. Arkadaşımın ısrarı üzerine valorant giriyordum hep, o online olmadığında cs go oynuyordum. En sonunda valorant zehrini aldım ve bir kaç haftadır aktif olarak valorant oynuyorum. Dün akşam bir el cs go gireyim dedim ve sıkıntıdan patladım. Cs go çok yavan geliyor :)

Geri
Yukarı