Valorant'ta HWID ban süresi ne kadar?

Hayır, hileden dolayı banlandıysanız 3 ay ban yersiniz. Kaç kere banlandığınız önemi yok.
E-spor oyuncuları hile yaparsa 1 yıl HWID ban yiyor ve resmi turnuvalardan uzaklaştırma alıyor.

Hocam HWID ban anakart banı olmuyor mu? Benim bir hesabım ban yedi bundan yaklaşık 1 ay önce girip baktım sınırsız olarak uzaklaştırıldınız yazıyor.

Hocam HWID ban anakart banı olmuyor mu? Benim bir hesabım ban yedi bundan yaklaşık 1 ay önce girip baktım sınırsız olarak uzaklaştırıldınız yazıyor.

HWID banın nereye atıldığı tam olarak belli değil ama bazı forumlarda anakart üzerine atıldığı söyleniyor.
Hile yaparken kullandığın hesap ve o bilgisayardan daha önce girdiğin hesaplar sınırsız ban yer.

Valorant'ta 2.HWID banımı yedim. Bu sınırsız mı yoksa 3 ay mı?
dostum selam bana da aynısı oldu da bilgi almak için soruyorum banın kalktı mı?

Hayır, hileden dolayı banlandıysanız 3 ay ban yersiniz. Kaç kere banlandığınız önemi yok.
E-spor oyuncuları hile yaparsa 1 yıl HWID ban yiyor ve resmi turnuvalardan uzaklaştırma alıyor.
dostum selamlar ben de 2. hwid banımı yed,m de emin misin 3 ay olduğundan herkes sınırsız diyor da

Son düzenleme:
Riot sınırsız ban atmıyor. Turnuvada bile hile yapan e-spor oyuncularına 12 ay ban atılıyor(+turnuvalardan sınırsız uzaklaştır

Valorant'ta 2.HWID banımı yedim. Bu sınırsız mı yoksa 3 ay mı?
kanka şuanda banın kalktı mı ?

Ben 3 kere ban yedim. Kim ne derse desin benim dediğime güvenin.
Banınızın açılacağı tarihi Riot Valorant üzerinden bilet atarak öğrenebilirsiniz.
Kanka bana instagram adresini verir misin gerçekten aklımı çok kurcalıyor sana birkaç soru soracağım lütfen instagramini verir misin

Son düzenleme:
Ben 3 kere ban yedim. Kim ne derse desin benim dediğime güvenin.
Banınızın açılacağı tarihi Riot Valorant üzerinden bilet atarak öğrenebilirsiniz.
Dostum şu an toplam kaç kez yedin ve perma hwid ban attılar mi? Lütfen cevap ver bende haksız ban yiyenlerdenim ve açıldıktan sonra tekrar yersem perma yer miyim şu an?

Geri
Yukarı