Valorant'ta Hz değeri yüksek olan oyuncu ne kadar avantajlı?

Hocam uzun uzun yazmışsında konu 2021'in konusu onu ne yapacağız? Konu sahibinin forumdaki son mesajı 11 Ağustos 2021 tarihinde yani yazdığını görmeyecek bile.

Eski konuları gereksiz hortlatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum daha güncel konulara yazmanızı tavsiye ederim.

İyi sosyaller.

Yani benim için problem değil aslında. Ki zaten bu konuya da Google'ın arama motorundan geldim. Konu sahibi görmese bile, benim gibi Google'da aratan insanların bu yazıdan faydalanabileceğini düşünüyorum. Technopat Sosyal kurallarına fazla hakim değilim, yeni sayılırım. Durmasında sakınca varsa silmeli miyim?

Teşekkürler!

Silmenizi gerektiren bir durum yok yazdıklarınızdan birileri denk gelip faydalanabilir elbette ona da sözüm yok. Sadece eski bir konuya yazınca konu içinde mesajı olan kişilere de bildirim gidiyor bundan dolayı söylemiştim.

Tekrardan iyi sosyaller.

Hz kesinlikle ve kesinlikle fark ettiriyor. Yok hz her şey değil yok hz şöyle böyle değil diyenlerin hepsi yüksek hz oynayan oyuncular. Hayatında en az 1 kere 60hz oynamış adam beni anlayacaktır. Ulan çıkıyosun peekliyorsun adam seni 2 saniye daha erken gördüğü için sen ateş edene kadar adam sana tek atıyormuş gibi gözüküyor. Ama aslında o adam sana tek atmıyor abicim, sen onu 2 saniye boyunca vurmuyormuşsun gibi gözüküyor. Gerçekten diyorum bakın size gerçekten diyorum hz oyunda abartılı şekilde avantaj sağlar.

Hocam Hz her şey değildir, mesela Valorant'ta videpeek atarsanız isterse 360 Hz olsun yakalayamaz, CS:GO'da cantares peek atarsanızda sizi vuramaz tabii Hz 1 adım öne geçirir ama peek veya aiminiz de önemli.
HZ 1 adım değil 5 adım öne geçirir hocam. Lütfen birazcık dürüst olalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…