Valorant'ta iyi oynayamıyorum

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Valorant'a başlayalı 6 ay olacak ve ben hâlâ bronz 3'üm. Son bir aydır her gün 30dk Aim Lab 2 DM 15dk poligon da çalışıyorum. Aimimde gelişme oldu fakat sadece bronz 1'den bronz 3'e çıkabildim. 800DPI 0.45 hassasiyet kullanıyorum. 1024x768 orta ayarlarda 100 120 FPS alıyorum sizce sorun ne?

Mesela bir karakter mainlediniz, illa her el şu yeteneğini kullanayım diye kendinizi kasmayın sadece gerektiği zamanlar kullanın. Aim Lab yaparken canınız sıkılıyorsa onu da yapmayın bence çünkü oynama hevesiniz gidebilir, ben çok hevesli başlayınca oyuna çok daha iyi oynuyorum. Canınız istemediğinde oynamayın, oynayınca hevesli oynayın. Yeniden rank atlamama şu kadar maç kalmış gibi düşünün ve daha da hırslı oynayın. Aiminizde sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız Cross değiştirebilirsiniz isterseniz değişiklik olsun ve kullandığınız hassasiyeti her oyunda kullanmaya çalışın eliniz o hassaslığa alışsın. Adamların her zaman kafasına tutmaya çalışın, silah seçme evresinde yürüyen takım arkadaşlarınızın kafasına silahla nişan alın. Kendinizi çok kasmayın, arkadaşınızla oynayın daha eğlenceli olur ve size destek de verebilir. İyi oyunlar şimdiden.

Valorant'a başlayalı 6 ay olacak ve ben hâlâ bronz 3'üm. Son bir aydır her gün 30dk Aim Lab 2 DM 15dk poligon da çalışıyorum. Aimimde gelişme oldu fakat sadece bronz 1'den bronz 3'e çıkabildim. 800DPI 0.45 hassasiyet kullanıyorum. 1024x768 orta ayarlarda 100 120 FPS alıyorum sizce sorun ne?

Taktik, karakter bilgin ne alemde?

Taktik, karakter bilgin ne alemde?

Hocam bronzdan çıkmak için çoğunlukla Reyna oynuyorum. Eğer kitlerlerse Cypher veya Sage Cypher'ın tüm traplerini biliyorum. Taktik konusunda belki eksiğim olabilir çünkü ben 1 sene öncesine kadar hayatımda bilgisayar oyunu oynamadım. Ama ilkokuldan beri CS gibi oyunlar oynayan arkadaşlarımı Valorant'ta yeniyorum. Taktik eksiğini nasıl halledebilirim?

Kendine birkaç Valorant arkadaşı bulursan emin ol sadece troller olmadığı için rahat rahat silvera çıkarsın.
Not:Yeni gelen haritaları 15 günlük özel sürede öğrenmen önemli.

Hocam bronzdan çıkmak için çoğunlukla Reyna oynuyorum. Eğer kitlerlerse Cypher veya Sage Cypher'ın tüm traplerini biliyorum. Taktik konusunda belki eksiğim olabilir çünkü ben 1 sene öncesine kadar hayatımda bilgisayar oyunu oynamadım. Ama ilkokuldan beri CS gibi oyunlar oynayan arkadaşlarımı Valorant'ta yeniyorum. Taktik eksiğini nasıl halledebilirim?

Map bölümlerini, ve karakter taktiklerini YouTube kanallarından izleyip önemli peek ve camp noktalarini öğrenip, kendini geliştirebilirsin.

Ayrıca gereksiz rush falan atmayınız gereğinde rush gereğinde peek liceksiniz. Elodan çıkamama sebeblerinizden biri muhtemelen gereksiz rush atmanızdır.

Bu olabilir. Ve ben saldırıdayken genelde takımım diyelim b gidiyor ben midden Shift ile girip b dönenleri arkalıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı