Valorant'ta maç tekrarını bir yerden izleyebiliyor muyuz?

Ben GeForce Experience kullanıyorum. Güzel bir hareket mi yaptın? Alt+Z yapıyorsun kaydet diyorsun son 5 dakikayı alıyor. Bu yöntemle youtubea 10'dan fazla aze klibi attım. Sadece bazen FPS düşüşü veya ses kayması oluyor.

5 dakika Valorant için çok fazla 1 buçuk dakikaya çekmen senin için faydalı olacaktır. Hemde FPS'de çok olmasa da hatrı sayılır bir yükselme olacaktır.

Henüz denemedim ama bu program ile sadece önemli anları kayıt altına alabiliyormuşuz. İlgili videonun linkini de bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O maçı bulabileceğiniz var mı bilmiyorum fakat "Overwolf" adlı program ile tüm maçlarınızı kayıt altına alabilir veya sadece öldürme veya ölüm anlarınızı kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Genellikle 20 saniyelik aralıkla kayıt ediyor yani adamı öldürmeden önceki 10 saniye ile öldürme sonrası 10 saniye şeklinde. Ama eğer tüm maçı isterseniz maçın tamamını kaydediyor ve ayarladığınız boyut limitine gelince ilk videoyu silip devam ediyor kayda.
Düzenleme: Overwolf´ün kayıt başlatması için bir şey yapmanıza gerek yok siz oyuna başladığınızda algılıyor maç arama ekranını vs kaydetmiyor oyun anında kayda başlayıp oyun bittiğinde kaydı sona erdiriyor.
Overwolf ekran kaydı alma tuşu nedir?

Belirli uygulamalarla ekran kaydı alıyo birde hem olarak istatistik çıkartıyo oda güzel bir yanı

Geri
Yukarı