Valorant'ta maça çok yavaş giriyor

Plufsan

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'da maça çok ama çok yavaş giriyor. Çözümü var mıdır bunun?
valorant arka plan.png

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'si olmayan bu oyunu oynayamıyor diyebilirim. Benim eski PC de HDD vardı oyunu oynayamıyordum şampiyon seçme ekranına girmiyordu. SSD ile bütün arkadaşlarımdan önce giriyorum.

Hangi kısımda maça geç giriyor? Oyun bulmaya çalışırken mi yoksa oyun bulunup ajanlar seçildikten sonra gelen harita ekranında mı?

Riot'un her oyununda olduğu gibi valorant oyununda da tüm oyuncular senkronize olarak oyuna başlarlar. Yani en yavaş bağlanabilen kişinin süresiyle en hızlı bağlanan kişi aynı oyuna girecekseler aynı anda bağlanır. Yani ilk bağlansan da sondan 2. bağlansan da son bağlananı beklemek durumdasınız. Bu sorunun sizden kaynaklandığını düşünüyorsanız muhtemelen internet bağlantınızda sıkıntı vardır. Eğer internet bağlantınıza güveniyorsanız. Kullandığınız hdd veya ssd sorunlu olabilir. Tavsiyem valorantı tamamen silip varsa diğer HDD/SSD üzerine 0'dan kurulum yapın eğer bilgisayarınızda başka HDD/SSD yoksa aynı diske tekrar kurulum sağlayabilirsiniz. Benim görüşüm internet bağlantınızda problem olabilir.

Hangi kısımda maça geç giriyor? Oyun bulmaya çalışırken mi yoksa oyun bulunup ajanlar seçildikten sonra gelen harita ekranında mı?

Ajan seçerken.

SSD'si olmayan bu oyunu oynayamıyor diyebilirim. Benim eski PC de HDD vardı oyunu oynayamıyordum şampiyon seçme ekranına girmiyordu. SSD ile bütün arkadaşlarımdan önce giriyorum.

Peki sağ ol.

Siteminiz iyi olmayabilir. HDD kullanıyorsanız SSD ile değişebilirsiniz.

Peki teşekkür ederim.
SSD aldım. Ama hala bir değişiklik yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı