Valorant'ta maçıma 2xCIV geldi

Valorant'ta 2xcıv geldi. Maç başından beri kaydı açsaydım daha iyi olurdu, maalesef kararsız kalıp sonlara doğru açtım ve "yor" deyişinden ve oyun içi nick ve etiket sadece 1 kişiye özel ve tracker.gg attım, anlayabilirsiniz zaten.

Valorant'ı 3 yıldır oynayan olarak; skylen, batujnax ve son olarak da 2xcıv ile karşılaştım; tabii ki swiftplay içerisinde...

Eki Görüntüle 2103098

Eki Görüntüle 2103099

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizce Mustafa sarıgül'ü, harun Can'ı görüyoz nasıl 2xcıv'i görebilirsin ya 😿

Merak etme Valorant'ı çıkışından öncede oynuyordum 2xCIV'i de biliyorum. Bu kadar konu açmanın manası neydi onu çözemedim. Elon Musk gelmedi oyununa, altıüstü bir influncer geldi oyununa.
Elon Musk gelse de paylaşmaya çok gerek var mı ki? Sen de bir insansın ve senden biraz daha fazla bilinen bir insanla aynı yerde 40 dk boyunca bulundun diye başarı kazanmıyorsun. Elbet bir gün ona da saçma gelecektir herhalde, ne bileyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten anlamıyorum, insanlar sanki çok yaygın bir şeymiş gibi küçük görüyorlar. Hele ki o uzun uzun mesaj yazanlar ya da dalga geçenleri hiç anlamıyorum. Nadiren, herkesin tanıdığı bir youtuber bu adamın maçına gelmiş adamda bunu paylaşıyor. ''Ulan şu şans bir bende yok'' de geç. Niye insanlar dalga geçiyor anlaıyorum gerçekten.

Valorant'ta 2xCIV geldi. Maç başından beri kaydı açsaydım daha iyi olurdu, maalesef kararsız kalıp sonlara doğru açtım ve "Yoru" deyişinden ve oyun içi nick ve etiket sadece 1 kişiye özel ve tracker.gg attım, anlayabilirsiniz zaten.

Valorant'ı 3 yıldır oynayan olarak; skyLeN, Batujnax ve son olarak da 2xCIV ile karşılaştım; tabii ki Swiftplay içerisinde...

Eki Görüntüle 2103098

Eki Görüntüle 2103099

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beni de bordo sanıyorlar 🤣

Oynayış tarzım biraz farklı Omen ile maç içinde tilt olduğum veya boş chat yapan elemanlara bıçak geçirmesi aşırı zevkli oluyor.

1706812206831.png

Yeni konular

Geri
Yukarı