Valorant'ta macro yasak mı?

GamerZ754

Decapat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gtx 1650ti 8x2 16gb ram r5 4600h
Merhaba, SteelSeries Rival 3 farem ile SteelSeries GG yazılımından macro atadım. Valorant destek sayfasında macro ile ilgili bir şey dememiş, ben de ban yemedim şimdiye kadar. Aim desteği vs vermiyor sonuçta, ticked attım. Dönmelerini bekliyorum, forumlarda bazıları yemezsin bazıları yersin demiş. Mousemin özelliğini markanın donanım yazılımını kullanmak ban sebebiyse çok saçma, bence bir de hile olan macro var galiba onu kastedmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    392,5 KB · Görüntüleme: 261
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, SteelSeries Rival 3 farem ile SteelSeries GG yazılımından macro atadım. Valorant destek sayfasında macro ile ilgili bir şey dememiş, ben de ban yemedim şimdiye kadar. Aim desteği vs vermiyor sonuçta, ticked attım. Dönmelerini bekliyorum, forumlarda bazıları yemezsin bazıları yersin demiş. Mousemin özelliğini markanın donanım yazılımını kullanmak ban sebebiyse çok saçma, bence bir de hile olan macro var galiba onu kastedmiyorum.
Dostum en net cevabı Riot verir, onun cevabını almadan hiçbir şey yapma, her makro ban sebebi değildir, fakat silahın sekmemesini ayarlayan makrolar var bunlar ban sebebi, yani tamamen ne tür bir makro kullanacağına bağlı bir durum bu.

Rakip takıma karşı avantaj sağlayabilecek her türlü durum hile olarak sayılabilir. Silahın sekmemesini ya da aynı anda birden fazla mermi atmasını sağlayan makrolar kolay fark edilebilir ve bu durumda hile olarak değerlendirilebilirsiniz.

Yani asıl önemli olan makronun tam olarak ne işe yaradığı.

Yemezsin. Ben yıllardır kullanıyorum. Birine Alt Tab'ı atadım diğerine ise çok düşük senste oynadığım için tuşa bastığımda DPI'yı yükseltiyor bıraktığımda ise eski haline dönüyor.

Yemezsin. Ben yıllardır kullanıyorum. Birine Alt Tab'ı atadım diğerine ise çok düşük senste oynadığım için tuşa bastığımda DPI'yı yükseltiyor bıraktığımda ise eski haline dönüyor.
Arkadaşın bahsettiği makroların bu tip makrolar olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşım aylardır bariz belli olacak şekilde Bloody macro ile sekmeme yapıyor vandalda daha ban yemedi arada bir reportda ediyorum belki yer diye yemiyor :D

Yasak denilen her oyunda macro kullandım, kullanıyorum da. Ben macroyu görebildiklerini düşünmüyorum.

İzlerken anlaşılıyor macro çoğunda ben arkadaşımı kendim sorup anladım bariz belliydi.

Arkadaşım aylardır bariz belli olacak şekilde Bloody macro ile sekmeme yapıyor vandalda daha ban yemedi arada bir reportda ediyorum belki yer diye yemiyor :D

İzlerken anlaşılıyor macro çoğunda ben arkadaşımı kendim sorup anladım bariz belliydi.
Macro auto aim mi alıyor ben anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı