Valorant'ta markete güzel skinler gelmesi için ne yapılmalı?

Daha fazla  
Marketimden 800-900 VP bir skin alsam sonra onu iade etsem sonraki mağaza iyi geliyor mu? Bu hala işe yarıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Marketimden 800-900 VP bir skin alsam sonra onu iade etsem sonraki mağaza iyi geliyor mu? Bu hala işe yarıyor mu?
Riskli diye biliyorum yapmayın bence iade olmayabilir. Vp yatırmayın vp yatırınca riot daha fazla bekletiyor bence. Vp yatırmadığım zaman iyi skinler gelirken vp olduğu zaman 2 ay beklediğim olmuştu.

1775 veya 2175 VP tarzı bir fiyata sahip bir skin alıp iade ettiğinizde işe yarıyordu en son. Ben kaç tane skin aldım öyle.

Bana kalırsa skin işi boş iş. Valorant’a 2000 TL’nin üstünde para yatırdım ve şimdi oyunu oynamıyorum bile.

1775 veya 2175 VP tarzı bir fiyata sahip bir skin alıp iade ettiğinizde işe yarıyordu en son. Ben kaç tane skin aldım öyle.

Bana kalırsa skin işi boş iş. Valorant’a 2000 TL’nin üstünde para yatırdım ve şimdi oyunu oynamıyorum bile.
Gecmis olsun.
Riot oyunlari para tuzagindan baska birsey degil bana kalirsa.

Valorant oyunundaki mağaza sistemini bir torba olarak düşünün. Bütün oyunculara rastgele dört adet silah/bıçak deseni düşer.

Buna, şu anda oyunda 8.700 VP değerinde satışta olan set, savaş biletinde yer alan silah bıçak desenleri ve oyuna sadece bir kereliğine gelmiş, bir daha set koleksiyonu olarak ya da mağazada satılmayacak olan Champions desenleri, Arcane sheriff gibi desenler dahil değildir.

Şu anda oyunda 8.700 VP değerinde satışta olan Zamanın Ötesi Koleksiyonu ise 16 saat sonra kalkacak ve o da mağaza sistemine eklenecek. Torbadan o da gelebilecek.

Geri
Yukarı