Valorant'ta mavi ekran hatası

technoekrankarti

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bugün Valorant güncelleme geldikten sonra girmeyi denedim girerken cihazınız bir sorunla karşılaştı diyor ve PC'yi yeniden başlatıyor.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Herhangi bir antivirüs programı kullanmıyorum. Oyundayken siyah ekran da döndü Alt Tab'dan dönerken görev yöneticisi ile Valorant'i kapattım sonra tekrar 1 maç attım, hesap değiştirmek için çıktığımda bir daha giremedim. Sürekli bu hata çıktı karşıma.

Aynı sorunu bende yaşıyorum herhangi bir Anti-Virüs programı kullanmıyorum. Oyundayken siyah ekran da döndü Alt Tab'dan dönerken görev yöneticisi ile Valorant'i kapattım sonra tekrar 1 maç attım hesap değiştirmek için çıktığımda bir daha giremedim sürekli bu hata çıktı karşıma

Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurarsanız sorun çözülecektir. Deneyip sonucu bildirir misiniz?

Vanguard'ı kaldırıp tekrar kurarsanız sorun çözülecektir. Deneyip sonucu bildirir misiniz?
Bu mesajı attıktan hemen sonra kendim değilde bı bilgisayarcı tarafından bilgisayarıma format attırdım ve ardında bu sorunla bu güne dek karşılaşmadım .
Bilgisayarımı açma tuşuna bastım açılıyor gibi oldu ekran gelmeden kendini yeniden başlattı . Bu şekilde 1 2 gün tekrar kullandım . Şuan aynı hatayla karşılaşıyorum yine . Ama bu sefer bı fark var bilgisayarımı açmakta çok zorlandım 10 15 defa denedim bilgisayari başlatma tuşuna bastıktan sonra klavyeye güç gelmiyordu ve görüntü gelmiyordu en son açıp art arda bir kaç defa reset tuşuna bastım şimdi bilgisayarim açıldı ama oyuna tıkladığımda yine mavi ekran alıyorum .
Vanguardi kaldırdım tekrar kuramadım kendisi kurşun diye valoranta tıkladım mavi ekran aldım yine herhangi bir oyuna tıkladığımda mavi ekran alıyorum
Sistem Özelliklerim resim olarak ekledim
Nvıdıa gt 730 ekran kartına sahipim .
intel dual core 2,66 ghz bir işlemciye sahipim .
4 gb ram mevcut .
turbox ssd mevcut 128 gb .
samsung harddisk mevcut 1 tb .
asus motherbord eski bir anakarta sahipim .

Minidump dosyalarımı aşağıdaki linke bıraktım belki bir işinize yarar .
Sizleri uğraştırıyorum kusura bakmayın ama kendim format attım düzelmedi bilgisayarcıya format attırdım gene bir değişiklik olmadı kullanabildiğim süre 15 gün oldu . değişmeyen tek parçası anakart kaldı bilgisayarın . her parçasını zamanla değiştirdim .

Son düzenleme:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Herhangi bir antivirüs programı kullanmıyorum. Oyundayken siyah ekran da döndü Alt Tab'dan dönerken görev yöneticisi ile Valorant'i kapattım sonra tekrar 1 maç attım, hesap değiştirmek için çıktığımda bir daha giremedim. Sürekli bu hata çıktı karşıma.
Fareyi çıkarın, mousepad varsa dokunmayın öyle Valorant'ı açmayı deneyin. Tekrar mavi ekran hatası alıyorsanız mavi ekranda yazanları mesaj olarak yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı