Valorant'ta mavi ekran hatası

ropz

Femtopat
Daha fazla  
Hiçbir sorunum yoktu 13 Mayıs'a kadar, 13 Mayıs akşamı bilgisayarımı sıfırlamak zorunda kaldım ve oyunu tekrar indirdiğimde mavi ekran almaya başladım. Windows 10'u 8.1'e formatladım falan ama yok, çözüm olmadı. Forumlardaki videolardaki her şeyi yaptım ve çözüm olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sorunum yoktu 13 Mayıs'a kadar, 13 Mayıs akşamı bilgisayarımı sıfırlamak zorunda kaldım ve oyunu tekrar indirdiğimde mavi ekran almaya başladım. Windows 10'u 8.1'e formatladım falan ama yok, çözüm olmadı. Forumlardaki videolardaki her şeyi yaptım ve çözüm olmadı. Yardımcı olur musunuz?

13 Mayıs'ta gelen güncellemeden sonra bizde aynı durumdayız, sorun Valorant'ın koruma sistemi Vanguard da gelecek güncellemeyi beklemekten başka bir şey gelmez elinden. Ben bilet attım sorundan haberleri varmış ve üzerinde çalıştıklarını söylediler.

13 Mayıs'ta gelen güncellemeden sonra bizde aynı durumdayız, sorun Valorant'ın koruma sistemi Vanguard da gelecek güncellemeyi beklemekten başka bir şey gelmez elinden. Ben bilet attım sorundan haberleri varmış ve üzerinde çalıştıklarını söylediler.
teşekkür ederim cevap için yeni güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bir bilgi var mı

Teşekkür ederim cevap için yeni güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bir bilgi var mı?

Üzgünüm maalesef yok bende senin gibi beklemek zorundayım.
Ama riota bilet göndermeni tavsiye ederim ne kadar çok şikayet olursa o kadar dikkate alınır.
Teşekkür ederim cevap için yeni güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bir bilgi var mı?

Bu arkadaşımızın dediklerini yaparsanız Valorant'ı açmanız mümkün bende bu sabah araştırırken denk geldim Vanguard galiba makro üzerinde çalışırken bu sorun çıktı videodaki talimatlara uyarak çözebilirsiniz ben denedim oldu Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Üzgünüm maalesef yok bende senin gibi beklemek zorundayım.
Ama riota bilet göndermeni tavsiye ederim ne kadar çok şikayet olursa o kadar dikkate alınır.

Bu arkadaşımızın dediklerini yaparsanız Valorant'ı açmanız mümkün bende bu sabah araştırırken denk geldim Vanguard galiba makro üzerinde çalışırken bu sorun çıktı videodaki talimatlara uyarak çözebilirsiniz ben denedim oldu Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
saçma sırf o hata veriyo diye mausmu alsın millet getirsinler güncelleme saçma video olmuş. sanki 1 senedir makroluyum tesadüfe bak. yararlı video değil arkadaşlar sırf oyun hatsı diye durduk yere masu almayın. bırakın düzeltsinler...

Saçma sırf o hata veriyor diye mausmu alsın millet getirsinler güncelleme saçma video olmuş. Sanki 1 senedir makroluyum tesadüfe bak. Yararlı video değil arkadaşlar sırf oyun hatsı diye durduk yere masu almayın. Bırakın düzeltsinler...

Makrosuz eski bir mouse da işe yaramıyor zaten videoda doğru olan tek şey mouse takılı değil iken oyunun açılması güncellemeyi beklemekten başka bir çaremiz yok.

Makrosuz eski bir mouse da işe yaramıyor zaten videoda doğru olan tek şey mouse takılı değil iken oyunun açılması güncellemeyi beklemekten başka bir çaremiz yok.

Dostum videoyu atalı 5 gün oldu o zaman o video ilk geldiğinde düşüncemiz o yöndeydi mecbur güncelleme bekleyeceğiz tahimin tarih sorduğumda aldığım yanıt
Dostum ne yazık ki bununla ilgili bir tarih verebilmem mümkün değil:\ ancak geliştirici ekibimiz sorunun nereden kaynaklandığını anlamak ve çözüm üretmek için çalışmalarına devam etmekteler ve bulduktan sonra bununla ilgili bir gelişme göreceğimize hiç şüphem yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı