Valorant'ta mouse çok yavaş

İşletim sistemi
Windows 11

SP-XeoN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Valorant oyununu açtığım andan itibaren masaüstünde bile olursa olsun mouse çok yavaş hareket ediyor. aşağı-yukarı vb. Oyun içinde de keza öyle başka hiçbir oyun veya hiçbir uygulamada bu sorunu yaşamadım. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Merhaba Valorant oyununu açtığım andan itibaren masaüstünde bile olursa olsun mouse çok yavaş hareket ediyor. aşağı-yukarı vb. Oyun içinde de keza öyle başka hiçbir oyun veya hiçbir uygulamada bu sorunu yaşamadım. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
Sağdaki ayarlar menüsüne girip, genel kısmından fare hassasiyetini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Onun dışında Windows fare imleci ayarlarından hızlandırabilirsiniz. İkisini bir arada da kullanabilirsiniz. :)

Bazı mouselerde oyunlara özel ayarlar oluyor. Uygulamadan devre dışı bırakmayı deneyebilirsin. Belki bundan kaynaklıdır.

Yavaşlamaktan kasıt, yaptığınız işlemlerin gecikmesi gibi mi? Yani fareyi çok hareket ettiriyorsunuz az hareket ediyor, yada fareyi hareket ettiriyorsunuz ama yaptığınız hareket yavaş yavaş siz fareyi bıraktıktan sonra bile devam ediyor?

Sağdaki ayarlar menüsüne girip, genel kısmından fare hassasiyetini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Onun dışında Windows fare imleci ayarlarından hızlandırabilirsiniz. İkisini bir arada da kullanabilirsiniz. :)

Keşke anlamadan cevap vermeseniz mesaj kasmak için. Valorant/Ayarlar/Genel sekmesindeki saf girdi ayarını açmayı veya kapatmayı deneyebilirsiniz.

Ekran kartınız ne? İşlemciniz ne? Güç kaynağınız ne? Bu bilgiler olmadan yardım edemeyiz.

Kimlik bilgisi olmadan nasıl edeceksiniz?

Yavaşlamaktan kasıt, yaptığınız işlemlerin gecikmesi gibi mi? Yani fareyi çok hareket ettiriyorsunuz az hareket ediyor, ya da fareyi hareket ettiriyorsunuz ama yaptığınız hareket yavaş yavaş siz fareyi bıraktıktan sonra bile devam ediyor?

Fare çok zor hareket ediyor yani çok fazla hareket ettiriyorum ama çok az hareket ediyor.

Geri
Yukarı