Valorant'ta nasıl daha iyi oynanır?

Hocam yazdığım 2 konu var, onları okuyupmin immo 1 olabilirsin :D

Belki de sorun ekipmandadır?

Sanmıyorum kaliteli kulaklık ve klavyem var mouse olarak da Rampage SMX G68 Spear var.

0.8 sens bana bayağı fazla geldi mouse için alanın çok ise 0.43 gibi daha küçük sensivityler senin için çok daha sağlıklı ve daha kontrol edilebilir uzak mesafeye daha rahat aim konulabilir olur. Ama 0.8 sens ile bile botlara yeteri kadar hızlı dönemediğini düşünüyorsan kolunu değil sadece bileğini çok çok daha hızlı bir şekilde sallamayı ve kontrol etmeyi öğrenmelisin. Bende üst düzey bir oyuncu değilim ama 1000 DPI ve 0.8 sens benim için jet hızı gibi bir şey kontrol etmeyi başarabilmeniz mucize.

Alanım fazla büyük değil şu anki alanla oyunda 1 tam tur bile atamıyorum kendi etrafımda.

Sens bana çok gibi geldi yücelik oldum en fazla 800 DPI 0.3 sens oynuyorum. Biraz Sens'le oynamayı deneyebilirsin uygun sensi bulmak önemli.

Eskiden 1.2 falandı zaten yavaş yavaş düşürmeye çalışıyorum.

Sens kopyalanmaz. Kendi oynayış tarzına göre sens bulmayı dene. Önce bilekten oynayarak sens bul alıştırma yap sonra dirsekten sonra omuzdan. Hangisinde daha rahatsan öyle devam et.

Zaten oynadıgımdan beri sürekli sensim değişti zamanla daha D

Sens kopyalanmaz. Kendi oynayış tarzına göre sens bulmayı dene. Önce bilekten oynayarak sens bul alıştırma yap sonra dirsekten sonra omuzdan. Hangisinde daha rahatsan öyle devam et.

Zaten zamanla sürekli sensim değişti gittikçe yavaş sensi daha da sevmeyue başladım alıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki programı uygula elmas 2 yi gördüm bu video ile.

Hocam yazdığım 2 konu var, onları okuyupmin immo 1 olabilirsin :D

Tamam bakacağım.

İlk FPS oyunun mu? Veya belki de FPS oyunları sana göre değildir. Mouse hakimiyetin, algın, refleksin, tecrübe, gamesens bunlar FPS oyunun da aimden önce gelir. Mouse hakimiyetin ve doğru sensini bulamıyorsan iyi bir aime sahip olamazsın gamesensin düşük ise önüne çıkanı vurmak dışında takıma raundu veya maçı da kazandıramazsın. Önceliğin daha Support roller de oynamak olsun.

Hayır ilk FPS oyunum değil Wolfteam, Zula, CS, Call of Duty, ve çok daha fazla FPS oyunu oynadım ki oynadığım çoğu oyundada çok iyiydim hepsini de oynadığım zamanda çok iyi oynadım.

Alanin 1 karistan kucuk mu?

Yatay olarak 2 mouse kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki programı uygula elmas 2'yi gördüm bu video ile.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı