Valorant'ta nasıl iyi oynanır?

H4rUn

Centipat
Makaleler
1
Peki bunu nasıl geliştirebilirim? Bronz 1'den yukarı çıkmam imkansızmış gibi gözüküyor. Sizce de bu doğru mu? Ve taktik verirseniz sevinirim.

Peki bunu nasıl geliştirebilirim? Bronz 1'den yukarı çıkmam imkansızmış gibi gözüküyor. Sizce de bu doğru mu? Ve taktik verirseniz sevinirim.

Maçlara girmeden önce alıştırma yap. Oyunun mevcut alıştırması yeterli olacaktır oradan botları hareket ettirip ya da ettirmeyip aimini kasabilirsin. Ayrıca düşmanla savaşırken kafasına sıkmaya çalış asla cross u aşağıda tutma yoksa direk ölürsün.

Alt elolardan çıkmak tek başınaysanız zor, 3-4 kişi varsa yanında daha kolay oluyor ama tabi onlardada az çok aim olmalı maçı kazanabilmeniz için. Size tavsiyem en az yanınızda 3 kişi ile daha girmeniz ve girmeden önce 2-3 spike rush atın işe yarıyor gerçekten.

Peki sizce hangi silahı kullanmalıyım? Ben genellikle vandal kullanırım.
Vandal tek tek sıkmalık silahtır söylememe gerek yok biliyorsunuzdur, eğer tek tek düzgünce uzağa sıkabiliyorsanız vandal idealdir, tabi iş daha yakın savaşlara gelirse o zaman phantom bence daha iyi daha seri ve sprayini ezberlerseniz garanti kafaya gider. Ben açıkcası günden güne vandal ve phantom arasında gidip geliyorum, eğer o gün kötü günümdeysem ve düzgün bir aim tutturamıyorsam phantom alırım daha kolay geliyor. Sana kalmış yani tamamen ben vandalla her pozisyonda mükemmel oynarım diyorsan vandal alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı