Valorant'ta yücelik olmama rağmen elmas anahtarlığı geldi

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Geçen sezon en yüksek rankım yücelik olmasına rağmen bugün Valorant bana elmas anahtarlığı verdi. Sebebi bir üçgen dolduramayacak kadar yücelik zaferin olmadığı için mi?

1673465114428.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gelmemesi normal, sebebi ise 2 maç atmışsınız yücelikte, çoğunluk diamond olduğu için diamond anahtarlık aldınız. Yücelik anahtarlık almamanız bir bug değil. O anahtarlığı alabilmek için yücelikte en az 9 maç kazanmanız gerekmektedir, tam üçgeni oluşturmanız gerekiyor. Bildiğim kadarıyla bu anlattıklarım gibi olması gerekiyor.

O dediğiniz rozet için geçerli ve 9 üçgeni doldurmaya gerek yok. Silah uğurluğu ulaştığınız en yüksek ranka göre veriliyor herhangi bir şart yok. Ben önceki sezonlarda altın kademesinde sadece 1 Win'im olmasına rağmen uğurluk almıştım. Diğer hocalarımın dediği gibi genel sıkıntıdan kaynaklanıyor sanırım. Bir de yücelik uğurluğu nasıl görünüyor? Gerçekten varlığından şüpheleniyorum, hiç görmedim çünkü.

O dediğiniz rozet için geçerli ve 9 üçgeni doldurmaya gerek yok. Silah uğurluğu ulaştığınız en yüksek ranka göre veriliyor herhangi bir şart yok. Ben önceki sezonlarda altın kademesinde sadece 1 Win'im olmasına rağmen uğurluk almıştım. Diğer hocalarımın dediği gibi genel sıkıntıdan kaynaklanıyor sanırım. Bir de yücelik uğurluğu nasıl görünüyor? Gerçekten varlığından şüpheleniyorum, hiç görmedim çünkü.

Beni bilgilendirdiğiniz, yanlışımı gösterdiğiniz ve böyle bir zahmete girdiğiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğurluğu sonunda buldum, sanırım yücelik rankı yeni geldiği için uğurluğu bu seon geçerli oluyor. Alanlar var umarım sizde de düzelir hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-11-23-51-19-651_com.zhiliaoapp.musically.jpg
    Screenshot_2023-01-11-23-51-19-651_com.zhiliaoapp.musically.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı