Valorant'ta ping çıkıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

fz4butbilmiyo

Centipat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
bilmiyorum ama sıkıntısız oyunla alakalı değil
İşlemci
İ3 9100f
Valorant'ı açıyorum oyuna pingsiz şekilde giriyor fakat oyuna girdikten sonra (başladıktan) oyun oynanamaz hale geliyor elindeki silah değişmiyorum takım arkadaşlarını rahatça izliyorsun tam doğuyorsun savunmadasın yürüyorsun ve yine oluyor. Çık gir yapıyorum yine takım arkadaşlarımı izliyorum, izlerken pingime de bakıyorum 17. Geri atarken de 17 pingdeyim sebebini anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Upload ile alakalı olabilir, siz kendiniz oynarken komutlar karşıya aktarılırken oluşuyor gibi sorun. Daha çok CS:GO'da olan Var gecikme sorununa benziyor.

Modeminiz nedir?
Nedir sorusu genel oldu . Superonline ama modem ile bağlantısı olduğunu düşünmüyorum diğer tüm oyunlarda sıkıntısız 20 ping.
Upload ile alakalı olabilir, siz kendiniz oynarken komutlar karşıya aktarılırken oluşuyor gibi sorun. Daha çok CS:GO'da olan Var gecikme sorununa benziyor.
Hız testi yaptım 94mpbs download, 4mbps upload.

Konuya eklediğiniz "%100 disk kullanımı" etiketini anlamadım. Öyle bir şey varsa bu da sorundur. Ama ping ile alakası yok. İstanbul sunucusunu seçtiğinizden emin olun.

Sunucularda sorun var.
3-4 ark giriyoruz hiçbirinde 1 kere bile sorun olmadı bende defalarca kez oldu rekabetçi 7 gün ban.
Konuya eklediğiniz "%100 disk kullanımı" etiketini anlamadım. Öyle bir şey varsa bu da sorundur. Ama ping ile alakası yok. İstanbul sunucusunu seçtiğinizden emin olun.
İstanbul seçili %100 disk kullanımını yanlışlıkla etiketlemişim nasıl kaldıracağımı bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı