Valorant'ta Plat oyuncularla beraber oynatıyor

Geçmiş sezon rankı plat olanlarla mı yoksa şu anki sezon rankı plat olanlarla mı? Örnek olarak bir maçınızın özetini atar mısınız?

Rank sistemi bozuk, bir türlü ayar veremediler. Mesela CS:GO 1 kişi Global diğerleri gümüş, ortalamasını alıp öyle rakip geliyordu. Tabii aynı şekilde bir takım varsa onunla eşleşiyordun.

Geçmiş sezon rankı plat olanlarla mı yoksa şu anki sezon rankı plat olanlarla mı? Örnek olarak bir maçınızın özetini atar mısınız?

Spike hücum girmiştim bizim takımdaki biriyle vs anlaşması yaptık Ark falan ekledim sonra baktım adam plat 1 sonra derecesiz girdim bizim takımda ki 1 kişi platmış o da ama biz 4 kişi bronz duk bir de bir arkadaşımı radyantlarla beraber aynı oyunda oynatmıştı o da bronzdu.

Spike hücum girmiştim bizim takımdaki biriyle vs anlaşması yaptık Ark falan ekledim sonra baktım adam plat 1 sonra derecesiz girdim bizim takımda ki 1 kişi platmış o da ama biz 4 kişi bronz duk bir de bir arkadaşımı radyantlarla beraber aynı oyunda oynatmıştı o da bronzdu.

Büyük ihtimal o radyant veya plat olan kişiler başka bir bronz kişiyle "pre" olarak girmişlerdir.

Dereceli maçlar haricinde her ranktan oyuncuyla karşılaşabilirsiniz. Sadece derecelide kendi rankınızdaki oyuncularla oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı