Valorant'ta poligon çalışmak HS oranını ve aimi arttırır mı?

Hocam peki geliştiğimi nasıl anlayabilirim? Benim garip bir huyum var geliştiğimi anladıkça dahada fazla gelişmek istiyorum ve azim yükseliyor fakat gelişemediğimi anlayınca bütün azimimim yok oluyor.
Geliştiğini en basitinden rank atlayarak anlayabilirsin. Şu an bulunduğun rank ne? Rank atlayamasan bile eğer kendini geliştirdiysen flicklerin fark ettirir illa ki

Başlayalı 1.5 ay oluyor bronz 2yim şu anda. Malum sınavlar olduğu için çok ranked giremiyorum.
Hocam o ranklarda takılı kaldıysan moralini hiç bozma. Şu an bulunduğun rank ana baba günü gibidir. Valorantın her kesiminden insan var o ranklarda. Yeni başlayanından tut smurf olanına, sırf trollemek için girenine kadar her tip insan var. Sana tavsiyem eğer gelişmek istiyorsan günlük oyuna 3 saatini veriyorsan 1 saatini deathmatch-poligona ayır, geri kalan 2 saatinle 4 el rekabetçi at. Ha bi de düşük ranklardan yükselmek istiyorsan duo bul kendine, tek başına işin zor

Hocam o ranklarda takılı kaldıysan moralini hiç bozma. Şu an bulunduğun rank ana baba günü gibidir. Valorantın her kesiminden insan var o ranklarda. Yeni başlayanından tut smurf olanına, sırf trollemek için girenine kadar her tip insan var. Sana tavsiyem eğer gelişmek istiyorsan günlük oyuna 3 saatini veriyorsan 1 saatini deathmatch-poligona ayır, geri kalan 2 saatinle 4 el rekabetçi at. Ha bi de düşük ranklardan yükselmek istiyorsan duo bul kendine, tek başına işin zor
Duom var zaten fakat gün içerisinde çok aktif olamıyor. Rank atlayabileceğimiz kadar aktif olamıyor yani. Ve gerçekten dediğiniz gibi her el ya smurf ya troll ya da challenge yapan insanlar geliyor en sonunda sinirden bilgisayarı kırdırtacaklar diye endişeleniyorum.

Duom var zaten fakat gün içerisinde çok aktif olamıyor. Rank atlayabileceğimiz kadar aktif olamıyor yani. Ve gerçekten dediğiniz gibi her el ya smurf ya troll ya da challenge yapan insanlar geliyor en sonunda sinirden bilgisayarı kırdırtacaklar diye endişeleniyorum.
Aman deyim hocam öyle bi şey yapmayın yazık olur

Bence oynamayın hocam bu kadar sizi sinirlendiriyorsa. Sonuçta oyunlar eğlenmek için vardır.

Valorant'ta poligonda orta hızda günde 30 dakika bot vursam aimi ve HS oranını arttırır mı?

İmmortal III e kadar çıkmış biri olarak söylüyorum kendini eğitmek için yapabileceğin en iyi şey rekabetçi maç ile aynı kurallari içeren oyun modlarını seçmen olur aim çalışmak sabit duran veya belirli bir doğrultuda ilerleyen yapay zekaları vurmani rahatlastirir evet fakat oyun içerisinde oyuncuların hareketleri asla stabil olmadığı için belli bir yerden sonra adamların önüne arkasına sprey atmaya başlarsın yapabileceğin en iyi şey derecesiz oyun modunda veya tam gazda bir iki el atıp geçmek olur herkesin pustugu flash laf attığı bir moda alışmak rekabet için en iyi ısınma olur.

Geri
Yukarı