Valorant'ta Razer Synapse kullanmak ban sebebi mi?

Selam dostlar, Valorant'a girerken yine de sağ alt kısımdan uygulamayı kapatıyorum ama yine de oyundayken görev yöneticisinde görünüyor bugün son maçım çok iyi geçti rakip 4X rep attı izleseler tabii ki sorun olmaz ama bu Synapse'den korkuyorum ya 3. parti yazılım sanıp ban atarsa?

Ekstra bir şey söyleyeyim korsan oyun hiç sevmem bir keresinde arkadaşlarımın gazına gelip korsan Spider-Man oyunu yüklemiştim. Hemen klasörü sildim tabii EXE dosyasını da birkaç ay oluyor onun kalıntısı kalmış mıdır kalıntısı varsa da nasıl silebilirim? Bu sebepten de ban yeniliyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Synapse'den ban yemezsiniz ve korsan oyundan da ban yemezsiniz ben Valorant desteğe sormuştum "oyun dosyalarına müdahale eden" bir program varsa Vanguard'ın algılayıp banladığını söylemişlerdi.

Hocam Synapse'den ban yemezsiniz ve korsan oyundan da ban yemezsiniz ben Valorant desteğe sormuştum "oyun dosyalarına müdahale eden" bir program varsa Vanguard'ın algılayıp banladığını söylemişlerdi.
Benim windows da orijinal değil hocam onun için de ticket attım sonucunu yazarım

Hatta bilgisayarcı crack windows uygulamaları da kurmuştu paralı olduğunu söylüyordu

Geri
Yukarı