Valorant'ta sabit 60 FPS almak

Yusufemircmrt54

Hectopat
Arkadaşlar ben oyundaki ayarlardan bütün sabitlemeleri kapattım, bir sürü video izledim ama hiçbirisi çözüm olmadı.
Olay şu ki:
Ben V-Sync kapalı oynuyorken bile FPS değerim 60'a sabit oluyor ama ekranda yırtılmalar oluyor. Bu yüzden V-Sync açık oynuyorum ama dediğim gibi, V-Sync açıkken zaten 60 FPS sabit oynuyorum. Ama kapalıyken de 60 sabit oynuyorum. Bir gariplik var. Önerileriniz varsa hızlı dönerim.

İşe yarar mı bilmiyorum ama sorarsanız laptopumun özellikleri:
i7-3630QM
NVIDIA GT 730M
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben oyundaki ayarlardan bütün sabitlemeleri kapattım, bir sürü video izledim ama hiçbirisi çözüm olmadı.
Olay şu ki:
Ben V-Sync kapalı oynuyorken bile FPS değerim 60'a sabit oluyor ama ekranda yırtılmalar oluyor. Bu yüzden V-Sync açık oynuyorum ama dediğim gibi, V-Sync açıkken zaten 60 FPS sabit oynuyorum. Ama kapalıyken de 60 sabit oynuyorum. Bir gariplik var. Önerileriniz varsa hızlı dönerim.

İşe yarar mı bilmiyorum ama sorarsanız laptopumun özellikleri:
i7-3630QM
NVIDIA GT 730M
16 GB RAM.

Pardon yanlış teste bakmışım.

Bu konuyu bende açmayı düşünüyordum. V-Sync ayarı bende de çalışmıyor, FPS'imi sabitlemiyor. Ayarlardan oyun içi FPS değerini 60'a sabitlemediğim sürece V-Sync açık veya kapalı olsun FPS 60'a sabitlenmiyor. Diğer oyunlarda bu tip sıkıntı yaşamıyorum V-Sync konusunda.
NVIDIA denetim masasında 3D ayarlarından Valorant exesini seçip uygulanmış bir FPS kısıtlayıcı ayar var mı diye bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı