Valorant'ta satılan hesabın alıcısı hesabı yalandan çaldırarak dava açabilir mi?

alwaystrey5

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle Valorant hesabımı durumum olmadıgı icin satmam gerekiyordu. Bu yüzden satmaya karar verdim. 520 TL civarında hesabı satışa koydum. Alan kişi bana biz bu hesapları alıp yurt dışında satıyoruz, şirketimiz var, dedi. Ben hesabı sattım, satarken video kaydına aldım ve şu tarihten itibaren hesap ile alakam yoktur, dedim. Alıcı bana "Ben bu hesabı alırım ama bana geri alinmayacağına dair kefil olur musun, garanti verir misin?" dedi. Ben kefil olurum yazmadım, sadece garanti veririm, dedim. Aslında garanti veririm bile demedim, sadece veririm yazdım. Bu adam önceden de birine hesabı geri aldığı için dava açmış. Ben hesabı bu adama sattım, Gmail'i devrettim. Bu adam arkadaşına hesabı verip bana sen geri aldın diyerekten bana dava acabilir mi? Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Adam bana şunu dedi: Ticket atılıp geri alınmasın, yeter bana.

Şimdi siz abilerime, kardeşlerime soruyorum. Ben hesabı falan geri almayacağım. Bu adam bir başkasına hesabı kaptırıp ya da arkadaşına verip bana sen geri aldın diyerekten dava açabilir mi
Ekstra not: Hesabın ilk sahibi benim.

Son düzenleyen: Moderatör:
yok hesabı devrettiğin anda sorumluluk senden çıkar

Öncelikle Valorant hesabımı durumum olmadıgı icin satmam gerekiyordu bu yüzden satmaya karar verdim 520 TL civarında hesabı satışa koydum alan kişi bana biz bu hesapları alıp yurt dışında satıyoruz şirketimiz var dedi ben hesabı sattım satarken video kaydına aldım ve şu tarihten itibaren hesap ile alakam yoktur dedim alıcı bana ben bu hesabı alırım ama bana geri alinmayacağına dair kefil olur musun garanti verir misin dedi ben kefil olurum yazmadım sadece garanti veririm dedim aslında garanti veririm bile demedim sadece veririm yazdım bu adam önceden de birine hesabı geri aldığı için dava açmış. Ben hesabı bu adama sattım Gmail'i devrettim bu adam arkadaşına hesabı verip bana sen geri aldın diyerekten bana dava acabilir mi? Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Adam bana şunu dedi ticket atılıp geri alınmasın yeter bana dedi. Şimdi siz abilerime kardeşlerime soruyorum ben hesabı falan geri almayacağım bu adam bir başkasına hesabı kaptırıp ya da arkadaşına verip bana sen geri aldın diyerekten dava açabilir mi?

Gmail'i neden veriyorsun sen çekersin sıkıntı.

Öncelikle Valorant hesabımı durumum olmadıgı icin satmam gerekiyordu bu yüzden satmaya karar verdim 520 TL civarında hesabı satışa koydum alan kişi bana biz bu hesapları alıp yurt dışında satıyoruz şirketimiz var dedi ben hesabı sattım satarken video kaydına aldım ve şu tarihten itibaren hesap ile alakam yoktur dedim alıcı bana ben bu hesabı alırım ama bana geri alinmayacağına dair kefil olur musun garanti verir misin dedi ben kefil olurum yazmadım sadece garanti veririm dedim aslında garanti veririm bile demedim sadece veririm yazdım bu adam önceden de birine hesabı geri aldığı için dava açmış. Ben hesabı bu adama sattım Gmail'i devrettim bu adam arkadaşına hesabı verip bana sen geri aldın diyerekten bana dava acabilir mi? Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Adam bana şunu dedi ticket atılıp geri alınmasın yeter bana dedi. Şimdi siz abilerime kardeşlerime soruyorum ben hesabı falan geri almayacağım bu adam bir başkasına hesabı kaptırıp ya da arkadaşına verip bana sen geri aldın diyerekten dava açabilir mi?

Valorant hesabı almak satmak zaten yasak sizi iyi keklemiş yok dava açarım falan diyerek.

Valorant hesabı almak satmak zaten yasak sizi iyi keklemiş yok dava açarım falan diyerek.
Satış siteleri yeri geldeğinde ellerinde TC'niz olduğu için dava gibi durumlara olanak sağlayabiliyor. Büyük mebla ve kanıtı olan durumlarda ilgileniyorlar diye biliyorum.

Hiçbişe olmaz yakın zamanda bir arkadaşım sattığı hesabı geri çekip bir daha sattı (kesinlikle yapmayın önermiyorum) hiçbir şey de olmadı adam kaç gün yok dava ederim vs yazdı ama hiçbir şey olmadı işin sonunda.

Geri
Yukarı