Çözüldü Valorant'ta ses çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Mikrofon, kulaklığı görüyor.
Ses kaydedicisinden test ettim mikrofon çalışıyor.
2 gün önce ASUS RX550 driveri kurdum ondan önce var mıydı hatırlayamıyorum, bunla alakalı olabilir mi?
Oyun içi ayarlarda bir sorun görünmüyor.
Çok can sıkıcı bir durum.
Görselle alakalı olabilir mi?
Bu kullandığı için Valorant'a ses gitmiyor olabilir mi?

resim_2021-01-11_054101.png

Belirteyim, bas konuş tuşuna basınca yan tarafta konuşuyorum olarak gözüküyor ama sadece hışırtı gidiyor.

Ses kayıtlarında mikrofon gayet doğru çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisi ses video ve oyun denetliyicileri artık hangi markayı kullanıyorsan sağtık güncelleştir sonra PC'yi yeniden başlat.

Zaten hepsi güncel, biz bir şey fark ettik sesim %1 civarıda olsa duyuluyor Valorant'ta, geri kalanı Full hışırtı Discord'da falan böyle değil.

Zaten hepsi güncel, biz bir şey fark ettik sesim %1 civarıda olsa duyuluyor Valorant'ta, geri kalanı Full hışırtı Discord'da falan böyle değil.

Marka söyle

Yeni driver kur

Mikrofon, kulaklığı görüyor.
Ses kaydedicisinden test ettim mikrofon çalışıyor.
2 gün önce ASUS RX550 driveri kurdum ondan önce var mıydı hatırlayamıyorum, bunla alakalı olabilir mi?
Oyun içi ayarlarda bir sorun görünmüyor.
Çok can sıkıcı bir durum.
Görselle alakalı olabilir mi?
Bu kullandığı için Valorant'a ses gitmiyor olabilir mi?

Eki Görüntüle 828878

Belirteyim, bas konuş tuşuna basınca yan tarafta konuşuyorum olarak gözüküyor ama sadece hışırtı gidiyor.

Ses kayıtlarında mikrofon gayet doğru çalışıyor.
Oyunu 2 kere silip yeniden yükledim ama bir işe yaramadı maalesef.
Arkadaşlar sorunu kendi kendime çözdüm belki gene aynı sorunu yaşayanlar olabilir.
Oyunu sildikten sonra çalıştıra %localappdata% bunu yazıp orada bulunan Riot Games ve shootergame dosyasını silip baştan yükledim düzeldi.
Bir de oyun /D deydi benim C'ye yükledim.

Şunu bir dene istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu 2 kere silip yeniden yükledim ama bir işe yaramadı maalesef.
Arkadaşlar sorunu kendi kendime çözdüm belki gene aynı sorunu yaşayanlar olabilir.
Oyunu sildikten sonra çalıştıra %localappdata% bunu yazıp orada bulunan Riot Games ve shootergame dosyasını silip baştan yükledim düzeldi.
Bir de oyun /D deydi benim C'ye yükledim.

şunu bir dene istersen
Yeni kulaklık aldım sorun çözüldü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı