Valorant'ta siyah ekran gelip gidiyor

483084

Decapat
Daha fazla  
Valorant oyununun giriş ekranı geldiğinde oynaya tıklıyorum ve anlık bir siyah ekran gelip gidiyor. Eskiden sorunsuz olarak çalışırdı, sonra format attık, formattan sonra bir süre çalıştı ama 2 FPS falan alıyordu. Sonra 1 ay hiç açmadım. Bugün bilgisayarcı baktı bir şey bulamadı. Sonra ben oyunu silip tekrar yükledim çözüm bulamıyorum bilgisayar eski değil normalde Valorant'ı kaldırması gerekirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oyununun giriş ekranı geldiğinde oynaya tıklıyorum ve anlık bir siyah ekran gelip gidiyor. Eskiden sorunsuz olarak çalışırdı, sonra format attık, formattan sonra bir süre çalıştı ama 2 FPS falan alıyordu. Sonra 1 ay hiç açmadım. Bugün bilgisayarcı baktı bir şey bulamadı. Sonra ben oyunu silip tekrar yükledim çözüm bulamıyorum bilgisayar eski değil normalde Valorant'ı kaldırması gerekirdi.
Bilgisayarının özellikleri ne ve başka oyunlar açıyormu?

Bilgisayarının özellikleri ne ve başka oyunlar açıyor mu?
Bilgisayarın özelliklerini fotoğraf olarak yükledim. Formattan sonra valorant dışında hiçbir şey yüklemeye çalışmadım. Onun öncesinde Sims, GTA vb. açıyordu

Dosya Ekleri

• 86A6A373-6325-4E77-90F5-69DF52FB1F26.jpeg
    86A6A373-6325-4E77-90F5-69DF52FB1F26.jpeg
    225,1 KB · Görüntüleme: 50
Bilgisayarın özelliklerini fotoğraf olarak yükledim. Formattan sonra valorant dışında hiçbir şey yüklemeye çalışmadım. Onun öncesinde Sims, GTA vb. açıyordu
Driver kurdunmu peki.

Driver kurdunmu peki.
Eğer kurmadıysan desktops and all in ones :: 300 series :: aio 300 23isu :: f0by :: f0by00aatx :: p9017xe1contentdetail - Lenovo Support TR bu linkten kurabilirsin fotoğraf olarak ekliyorum birde link olarak.

Driver kurdunmu peki.

Eğer kurmadıysan desktops and all in ones :: 300 series :: aio 300 23isu :: f0by :: f0by00aatx :: p9017xe1contentdetail - Lenovo Support TR bu linkten kurabilirsin fotoğraf olarak ekliyorum birde link olarak.
Driver kurdunmu peki.

Buradaki Görüntü driver larını özellikle kurun ötekileride kurun tamamdır.

Dosya Ekleri

• untitled.PNG
    untitled.PNG
    137 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Driver kurdunmu peki.

Buradaki Görüntü driver larını özellikle kurun ötekileride kurun tamamdır.
Evet kurulu şu an

Evet kurulu şu an
Düzelteyim valo dışında oyun kurmadım. Gerekli şeyler var ama

hangi driverlar gerekli peki ekran kartı driver düzgün kurduğundan emin ol.
Bilgisayarci yapti onlari

Bilgisayarci yapti onlari
Baktim simdi hepsi kurulu

Driver kurdunmu peki.

Eğer kurmadıysan desktops and all in ones :: 300 series :: aio 300 23isu :: f0by :: f0by00aatx :: p9017xe1contentdetail - Lenovo Support TR bu linkten kurabilirsin fotoğraf olarak ekliyorum bir de link olarak.

Buradaki Görüntü driverlarını özellikle kurun ötekileride kurun tamamdır.

Valorant'in ozelliklerine girdigimde boyle gorunuyor sıkıntı var mi?

Dosya Ekleri

• 13DFBCD4-9F22-4216-9DC1-2F86E79EBB6A.jpeg
    13DFBCD4-9F22-4216-9DC1-2F86E79EBB6A.jpeg
    487,8 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Geri
Yukarı