Valorant'ta sonraki Battle Pass beklenmeli mi?

Ben Valorant'ta normalde bu Battle Pass'i alacaktım ama ben bu Battle Pass'in sadece bıçağını beğendiğim için alacaktım. Silahları pek hoşuma gitmedi. Sizce bir sonraki Battle Pass'i bekleyeyim mi? Sizce bir sonraki Battle Pass nasıl olur?

Battle Pass'in günü dolmadan sonrakini yayınlayan Twitter sayfaları var. Oradan takip edip karar verebilirsin.

Daha çıkmadı, çıkarsa youtube'da falan görürsünüz zaten.
Teşekkürler
Battle Pass'in günü dolmadan sonrakini yayınlayan Twitter sayfaları var. Oradan takip edip karar verebilirsin.
Tamam teşekkürler.
https://twitter.com/ValorLeaks?s=20 bu tarz sayfalardan veya YouTube'daki güncel sayfalardan takip edebilirsin.
Tamam çok teşekkür ederim.
Oyunda 4 tip yakın dövüş silahı var. Bıçak - Balta, Kılıç - Hançer , Karambit - Pençe , Kılıç

Bu sezon bölümü bitirecek o yüzden güzel bir bilet gelebilir.
Büyük ihtimalle belirttiklerimden sonuncusu gelecek. O olmazsa hançer olabilir. Çünkü 2 tane 2. tip 2 tane 1. tip 1 tane 3. tip geldi. 1.tip bir eksik ve 4.tip hiç gelmedi.

Önemli silahlar arasından Operator gelmeyecek diye düşünüyorum. Spectre her zaman geliyor yine gelebilir. Vandal - Phantom birlikte görme ihitmalimiz var ama Phantom kesin gelecek. Tabancalar Frenzy, Classic, Shorty geleceği kesin diğerlerini bilemem.

Ben balta çok hoşuma gitti ve hançerim var baltam yok diye aldım bu sezon biletini.
Size de öneriyorum, balta cidden değer. Süvari koleksiyonu da Cypher ile muazzam oluyor.

( ytd ) :)

Reedit : Unutmuşum, en mantıklısı yeni sezon ifşası çıkınca karar vermek .
Dediğiniz herşey doğru çıktı size ve yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı