Valorant'ta Spike'ın yarısını çözünce ulti ve silah gidiyor

Egoisto

Decapat
Daha fazla  
Bazen Spike'ın yarısını başka oyuncu çözüyor sonra kalanını ben çözüyorum. Sonraki tur başlarken ultimin yarısı ve silahım kaybediyorum.

Ayrıca geçen gün arkadaşımla oynarken yine aynı şey oldu ama bu sefer ultilerimiz paylaşıldı. Daha doğrusu ultilerimin yarısı arkadaşıma geçti ve silahları kaybetttik.

Bu bir bug mı yoksa başka bir nedeni mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen Spike'ın yarısını başka oyuncu çözüyor sonra kalanını ben çözüyorum. Sonraki tur başlarken ultimin yarısı ve silahım kaybediyorum.

Ayrıca geçen gün arkadaşımla oynarken yine aynı şey oldu ama bu sefer ultilerimiz paylaşıldı. Daha doğrusu ultilerimin yarısı arkadaşıma geçti ve silahları kaybetttik.

Bu durum sayı 12-12 olduğunda olur. Son sayı olduğu için herkes eşit olsun kafasıyla yapılmış bir şey. Normal.

Spike'a hücum mu oynuyordunuz?

Hocam taraf değiştirince ya da 12-12 iken uzatmada olan bir şey bu.

Geri
Yukarı