Valorant'ta Spofer yüzünden ban yenir mi?

Spoofer cihazınız veya sistem dosyaları üzerinde değişikler meydana getiriyor, silseniz bile kalıntısı kalıyor olabilir. Riske atmak istemiyorsanız temiz kurulum yapmadan oyuna giriş sağlamayın. Ek olarak spooferlar IP veya hesap banını aşmaya değil, HWID banı aşmaya yarıyor. HWID banı ise, hile açan kişiyle aynı interneti kullanıyor diye yemezsiniz. Bu durumda spoofer kullanmanız biraz garibime gitti, ama tek diyeceğim şey hile kullanmayın demek olur.

Bende öyle düşündüm yemem diye. Ama IP'ye ban attığı için yedim.

Nedense bu ban yiyenlerin hepsinin de ya kardeşi ya arkadaşı suçlu. Her neyse ben zamanında 3 aylık ban yemiştim sonra gıcık oldum yine hile açtım yine 3 aylık yedim. Bir taraflarını yırtsan yine de açmazlar o banı. Spoofera gelecek olursak spooferlar yalandır o yılda çok iyi para verip spoofer almıştım ama yine de açılmamıştı. Spoofer kullandığın fark edilirse ekstradan ban yiyebilme ihtimalin var.

Hile açmış olsam hile açtığımı saklıyacak kadar engelli değilim.

En iyisi bir format atarak işimi garantiye alabilirim artı olarak format haricinde önerdiğiniz bir şey var mı temiz kurulumdan kastınız.

En iyisi bir format atarak işimi garantiye alabilirim artı olarak format haricinde önerdiğiniz bir şey var mı temiz kurulumdan kastınız.

Temiz kurulumdan kastım format zaten. Yüklediğiniz spoofer silseniz bile kalıntı bırakabilir. O yüzden banınız açıldıktan sonra oyuna girmeden mutlaka format atılmış olsun cihaza. Riske atmaya gerek yok.

Ben Hard Reset attım yine de kalkmıyor ban ama deneyebilirsin.

Arkadaşlar benim bir kardeşim var ve bu kendi bilgisayarı üzerinden 3. parti yazılım kullanmış. Valorant üzerinde aynı internet üzerinde olduğumuz için ben de ban yedim, haberim bile yoktu. Ticket açmama rağmen kaldırmadılar banımı bende SP00fer kullandım açılmadı banım ve aradan 1 ay geçti ticket açtığımda banımın 30 Kasım'da açılacağı yazıyor sizce bu spofer yüzünden bir daha ban yer miyim 30 Kasım'da?

Bekle spoofer işleri yaş bu arada kendimde spoofer yapmaya çalışıyorum kaliteli spoofer bulmak zor (Türkiye'de

Yeni konular

Geri
Yukarı