Çözüldü Valorant'ta buff yüzünden ban yenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1Yunus1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'ta buff Game yüzünden hesabımız ban yer mi? Valorant'a ticket attım Valorant'ın dosyalarına müdahale etmediği sürece dilediğiniz dosyayı kullanabilirsiniz dediler. Yani buff Game Valorant'ın dosyalarına müdahale ediyor mu? Bana bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, Valorant'ta buff Game yüzünden hesabımız ban yer mi? Valorant'a ticket attım Valorant'ın dosyalarına müdahale etmediği sürece dilediğiniz dosyayı kullanabilirsiniz dediler. Yani buff Game Valorant'ın dosyalarına müdahale ediyor mu? Bana bilgi verebilir misiniz?
Etmiyor sanırım, Blitz gibi düşebilirsiniz sadece hesap bilgilerinizi ister (ID ister sadece özel bilgiler değil)
ve oynadığınız zamanlar arkada ne yaptığınızı görüp size BUFF parasını verir. Ama BUFF gibi uygulamaları tavsiye etmem.
Hocam zaten doğru düzgün stokta olmuyor eğer o kadar sabrınız ve ruhunuz varsa alın hayırlı olsun ne deyim.

Hocam 300 VP aldım bu süre zafına kadar sistemi yormuyor diğer merak eden arkadaşlarada diyeceğim sisteminizi yormadan düşük düzeyde VP kazanmak istiyorsanız yükleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı