Valorant'ta takım arkadaşı nasıl bulabilirim?

Lynburk

Centipat
Gümüş 2'yim, İstanbul serverinde oynamadığım için oyun içerisinde tanışıp oynayacağım biri olmadı. Yabancı serverde oynuyorum ama İngilizcem iyi olmadığı için iletişim problemi oluyor maalesef. Bu oyunu birlikte oynayabileceğim 4 kişiyi nereden bulabilirim?

Gümüş 2'yim, İstanbul serverinde oynamadığım için oyun içerisinde tanışıp oynayacağım biri olmadı. Yabancı serverde oynuyorum ama ingilizcem iyi olmadığı için iletişim problemi oluyor maalesef. Bu oyunu birlikte oynayabileceğim 4 kişiyi nereden bulabilirim?

Discord serverlarından:D

Gümüş 2'yim, İstanbul serverinde oynamadığım için oyun içerisinde tanışıp oynayacağım biri olmadı. Yabancı serverde oynuyorum ama İngilizcem iyi olmadığı için iletişim problemi oluyor maalesef. Bu oyunu birlikte oynayabileceğim 4 kişiyi nereden bulabilirim?
Özellikle yayıncı ve youtuberların Discord sunucuları kalabalık oluyor ve her oyunu oynayan insanlar var. Genelde oyun arkadaşı edinmek için odaları da var. Sevdiğin bir yayıncı veya youtuber varsa girebilirsin sunucusuna, yoksa da bitaneye gir işte.

İstanbul serverinde oyna:D

Geri
Yukarı