Valorant'ta tespit edilen 3. parti uygulama nasıl bulunur?

YardimArar

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, sayın Technopat üyeleri ve çalışanları.
İlk önce bununla ilgili bir konu olmadığı için bunu seçtim.
Neyse.

Ben yaklaşık 2 ay önce Valorant cihaz banı yedim ve hala sürüyor. Bundan önce bir kere daha yemiştim ve ikisinin de sebebi 3. parti uygulamaydı.
Neyse, uzun lafın kısası ben bu 3. parti uygulamaları tespit edip silmek istiyorum.
Bununla ilgili bir uygulama var mıdır tespit edip silmeye yarayan?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Ben yaklaşık 2 ay önce Valorant cihaz banı yedim ve hala sürüyor. Bundan önce bir kere daha yemiştim ve ikisinin de sebebi 3. parti uygulamaydı.
Neyse, uzun lafın kısası ben bu 3. parti uygulamaları tespit edip silmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Bence format atın. Veya virüs taraması yapın.

Artı -4 Eksi
İlk önce bununla ilgili bir konu olmadığı için bunu seçtim.
Neyse.

Şimdiden teşekkürler.

Razer Cortex veya herhangi bir Razer uygulaması yüklü mü cihazınızda? Vanguard Razer uygulamalarını üçüncü parti uygulaması olarak görebiliyor.

Razer Cortex veya herhangi bir Razer uygulaması yüklü mü cihazınızda? Vanguard Razer uygulamalarını üçüncü parti uygulaması olarak görebiliyor.
Razer Cortex buldum fakat silinmiyor silinmiş zaten
Tlauncher fln var onları sayarmı?

Yok. Arkada çalışan uygulamalar çıkarıyor sıkıntıyı. Görev Yöneticisi'ni açıp sizin yüklediğiniz çalışan uygulamaları söyler misiniz? Tahminde bulunalım.
Pardon görmemişim.
Arkada çalışan uygulamalar:
Avast Secure Browser
Avast Antivirüs
Google
Steam
SpyHunter (bunu indirmedim)
Benim indirip arkada çalışanlar bunlar şu an
Avastın arama motorundan kaynaklanıyor olabilir

fps gösteren performans izleyen üstte çalışan uygulamaları hile sayıyor
Hocam öyle bir şey yok. Kaç seneden beri MSI Afterburner kullanıyorum ve öyle bir sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı