Valorant'ta ücretsiz skin var mı?

Romaa

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
7500F / RX5700 XT / 32GB RAM
Merhaba. Ben Valorant'a yeni başladım. Fakat gördüğüm kadarıyla oyunda hiç ücretsiz skin yok. Oyunda hiçbir yolu yok mu ücretsiz skni almanın? Ne skini olduğu vb. önemli değil.

Merhaba. Ben Valorant'a yeni başladım. Fakat gördüğüm kadarıyla oyunda hiç ücretsiz skin yok. Oyunda hiçbir yolu yok mu ücretsiz skni almanın? Ne skini olduğu vb. önemli değil.

Bir kere Amazon Prime vermişti onun dışında ajan ekranından karakterlerin sonunda silah veriyor hepsi tabanca bunun için bayağı XP gerekiyor her birinde farklı tabanca veriyor.

Merhaba. Ben Valorant'a yeni başladım. Fakat gördüğüm kadarıyla oyunda hiç ücretsiz skin yok. Oyunda hiçbir yolu yok mu ücretsiz skini almanın? Ne skini olduğu vb. önemli değil.
Savaş biletinin son evresinde 1 tane tabanca tipi bir silaha desen veriyor o kadar. Sırf onun gibi dandik bir skin içinde savaş bileti kasmaya değer mi, tartışılır. Karakter kontratlarının sonunda da veriyor tabancaya skin.

Her ajanın kontratının sonunda bedava bir silah skini veriyor. Hocamın dediği gibi oldukça XP istiyor.

Her ajanın son kontrat kademesinde 1 adet ücretsiz beylik silahı kaplaması veriliyor. Yine aynı şekilde her sezon savaş biletinin son kademesinde 1 adet ücretsiz beylik silahı kaplaması veriliyor.

Geri
Yukarı